Prime MMA 3 KOLEJNOŚĆ WALK - Kto, kiedy i o której godzinie walczy [ROZPISKA]

i

Autor: screen z filmu na YouTube: DRUGA KONFERENCJA | PRIME 3: STREET FIGHTER / PRIME SHOW MMA Prime MMA 3 KOLEJNOŚĆ WALK - Kto, kiedy i o której godzinie walczy [ROZPISKA]

Prime MMA 3 KOLEJNOŚĆ WALK - Kto, kiedy i o której godzinie walczy? [ROZPISKA]

2022-10-01 17:52

Kolejność walk na Prime MMA 3 1.10.2022 wzbudza dużą ciekawość internautów. O której godzinie walczy Bagietka z Robalini? Kiedy walka Zbirańskiej z Hornik? O której walka Kamerzysty z Kubą Lasikiem? Przekonajcie się, jak wygląda kolejność walk na Prime MMA 3 i nie przegapcie najważniejszych pojedynków.

Spis treści

 1. Prime MMA 3 - KOLEJNOŚĆ WALK
 2. Prime MMA 3 KOLEJNOŚĆ WALK - godziny

Prime MMA 3 kolejność walk interesuje wszystkich, którzy z niecierpliwością czekają na konkretną walkę. Największe wyczekiwanie dotyczy elektryzującego pojedynku pomiędzy Martyną Zbirańską a gwiazdą Teamu X, Pauliną Hornik. Organizatorzy uznali, że będzie to walka wieczoru gali w Radomiu. Sporych emocji dostarczy historyczny, bo pierwszy, pojedynek w budce telefonicznej. Wejdzie do niej Kamerzysta, a jego rywalem będzie Kuba Lasik. Kolejność walk Prime MMA 3 jest również interesująca ze względu na starcie, w którym weźmie udział król freak-fightów. Tak właśnie internauci piszą o Michale Gorzelańczyku, czyli Bagietce. Jego rywalem w drugiej walce jest Patryk Śliwa, którego możecie bardziej znać jako Robalini.

Prime MMA 3 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Prime MMA 1.10.2022?

POKAZALI ZA DUŻO? (Bandura, Franio, Zony) | ESKA XD - Hotplota #58

Prime MMA 3 - KOLEJNOŚĆ WALK

Kolejność walk Prime MMA 3 jest ustalona przez organizatorów. Już na początku gali będziemy świadkami ciekawego pojedynku, bo zmierzą się zawodnicy wagi ciężkiej. Mateusz Tarzan Leśniak po błyskawicznym pokonaniu Pawła Bomby zmierzy się z Kacprem Kajmano Kabarą. W main evencie zmierzą się dwie czołowe polskie influencerki. Martyna Pysia Zbierańska zawalczy z Pauliną Hornik. W drugiej walce wieczoru zobaczymy walkę czołowego polskiego zawodnika MMA Daniela Rutkowskiego oraz słynnego podróżnika-wojownika Piotra Pająka.

Na PRIME 3 nie mogło zabraknąć ulubieńca kibiców, czyli Bagietkę. Michael tym razem postanowił wyjaśnić kontrowersyjnego streamera Robaliniego. Oto kolejność walk Prime MMA 1.10.2022:

 1. Mateusz Tarzan Leśniak - Kacper KaJMaNo Kabara
 2. Michał Cichy - Adrian Cios
 3. Wiola Kotelecka - Magdalena Maluba Lubacz
 4. Mikołaj Vandal Rdzanek - Tomek Olejnik
 5. Maciej Big Jack Jarema - Jan Little Johnny Kempisty
 6. Sebastian Nowak - Maciej Rataj
 7. McKsiąże - Kubaoxo
 8. Dagmara Szewczyk - Dominika Rybak
 9. Michał Bagietka Gorzelanczyk - Patryk Robalini Śliwa
 10. Piotr Pająk - Daniel Rutkowski
 11. Martyna Pysia Zbirańska - Paulina Hornik
 12. Łukasz Kamerzysta Wawrzyniak - Kuba Lasik: walka w budce telefonicznej

Prime MMA 3 KOLEJNOŚĆ WALK - godziny

O której godzinie walki na Prime MMA 3? Transmisja oficjalnie rozpocznie się o godzinie 20:00, 30 września 2022. Pierwsze pojedynki powinniśmy oglądać kilkanaście minut później. Dokładne godziny nie są znane i są zależne od rozstrzygnięć innych starć.

Prime MMA 3 live za darmo potwierdzone! Gdzie oglądać Prime MMA 1.10.2022 stream na żywo?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE