Prime MMA 3 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Prime MMA 1.10.2022?

i

Autor: Prime MMA / screen z filmu na YouTube: Druga konferencja | PRIME 2: KOSMOS | Parke vs Szuli Prime MMA 3 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Prime MMA 1.10.2022?

Prime MMA 3 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Prime MMA 1.10.2022?

2022-09-28 14:57

Karta walk Prime MMA 3 budzi równie duże emocje, jak miało to miejsce w przypadku drugiej odsłony? Kto walczy na Prime MMA 3? Czy Don Kasjo wraca do okrągłej klatki? Niewątpliwie internauci liczą na wielkie niespodzianki, jeśli chodzi o pojedynki gwiazd próbujących swoich sił w oktagonie. Można się spodziewać, że znów będziemy świadkami niecodziennych zestawień, które przyciągną uwagę fanów najpopularniejszych gwiazd internetu.

Spis treści

 1. Prime MMA 3 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY
 2. Prime MMA 3 - kto walczy 1.10.2022?

Prime MMA 3 - karta walk, walki i zawodnicy, czyli najbardziej elektryzujące internautów kwestie aktualizujemy specjalnie dla Was. Kto walczy na Prime MMA 3? Jak wygląda karta walk Prime MMA 3? Walki będą stać na równie dużym poziomie, jak miało to miejsce w przeszłości. Organizatorzy postarają się dostarczyć emocji na najwyższym freak-fightowym poziomie, jak miało to miejsce chociażby przy okazji drugiej odsłony gali. Wtedy Marcin Wrzosek zawalczył z Piotrem Kałuskim, a Damian Zduńczyk zawalczył Bombardierem. Kibice czekali również na starcie Normana Parke z Grzegorzem Szulakowskim. Bohaterką walki na Prime MMA 3 będzie między innymi Pysia, czyli Martyna Zbirańska. 18-letnia Tiktokerka i Youtuberka mająca blisko 900 tysięcy obserwujących na Instagramie. Niewątpliwie jest to influencerka, o której lada chwila będzie jeszcze głośniej. 

Natsu o hejcie i aferze kamerkowej. To był moment przełomowy!

Prime MMA 3 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY

Karta walk Prime MMA 3 znów będzie zaskoczeniem dla wszystkich kibiców. Internauci pisali, że poprzednia gala obfitowała w niespodziewane pojedynki czołowych gwiazd sportu i celebryckiego świata. Trzecia odsłona walk ma być również bogata w starcia popularnych internetowych postaci. Wszystko to już 1 października w Radomskim Centrum Sportu. Prime MMA 3 - karta walk aktualizowana poniżej na bieżąco! Wszystkie starcia poznamy 29 sierpnia. 

 • Łukasz Kamerzysta Wawrzyniak - Kuba Lasik: walka w budce telefonicznej
 • Michał Bagietka Gorzelanczyk - Patryk Robalini Śliwa
 • Michał Cichy - Adrian Cios
 • Maciej Big Jack Jarema - Jan Little Johnny Kempisty
 • Mikołaj Vandal Rdzanek - Tomek Olejnik
 • Sebastian Nowak - Maciej Rataj
 • Mateusz Tarzan Leśniak - Kacper KaJMaNo Kabara
 • Piotr Pająk - Daniel Rutkowski
 • Martyna Pysia Zbirańska - Paulina Hornik
 • Dagmara Szewczyk - Dominika Rybak
 • Wiola Kotelecka - Magdalena Maluba Lubacz

Prime MMA 3 - kto walczy 1.10.2022?

Kto walczy na Prime MMA 3? Jakie walki 1 października 2022 w Radomiu? Pierwszą ogłoszoną zawodniczką jest Martyna Zbirańska, znana w internecie jako Pysia. Urodziła się 7 kwietnia 2004 roku w Jaworznie. Największą popularnością cieszy się na TikToku, gdzie jej konto obserwuje ponad 1,7 miliona obserwujących. W przeszłości występowała na pokazach dziecięcych marek odzieżowych. Młoda influencerka wywołała kontrowersje, gdy na swoim InstaStories ujawniła, że jej wydatki wahają się między 25 a 55 tysięcy złotych miesięcznie.

Don Kasjo - wiek, walki, waga, wzrost, Fame MMA, Top Model. Kto to Kasjusz Życiński?

Sonda
Czy podobała ci się gala PRIME MMA 2?

W oktagonie, jak na poligonie - nie ma miękkiej gry...

Wie coś o tym Albert. Posłuchaj jego kultowej WKRĘTARKI!

Listen to "Poligon" on Spreaker.