O której godzinie jest mecz Polska - Arabia Saudyjska 2022? Kiedy mecz Polska Arabia?

2022-11-26 10:45
O której godzinie mecz Polska - Arabia Saudyjska 2022? Kiedy zaczyna się Polska Arabia?
Autor: Iwanczuk/Sport/REPORTER/EAST NEWS O której godzinie mecz Polska - Arabia Saudyjska 2022? Kiedy zaczyna się Polska Arabia?

Polska - Arabia Saudyjska 2022 - o której godzinie się zaczyna? Ogromne uniesienia będą towarzyszyć kibicom, którzy liczą, że biało-czerwoni bez większych problemów pokonają swoich grupowych rywali. Zwycięstwo oznaczać będzie, że to z Argentyną zawalczymy o awans do fazy pucharowej.

Spis treści

  1. O której godzinie mecz Polska - Arabia Saudyjska 2022?

O której godzinie mecz Polska - Arabia Saudyjska 2022? Zastanawiacie się, kiedy zaczyna się Polska Arabia Saudyjska 26 listopada 2022? Godzina rozpoczęcia spotkania może okazać się kłopotliwa dla osób, które nie pracują w systemie pięciodniowym i w soboty również muszą zjawić się w pracy. Mecz Polska - Arabia Saudyjska 26.11.2022 rozegrany będzie w godzinach popołudniowych czasu polskiego, a nie wieczornych. To o tyle ważne starcie, że od niego zależą dalsze losy reprezentacji Polski na turnieju w Katarze. Biało-czerwoni po emocjonującym spotkaniu z Meksykiem i bezbramkowym remisie wciąż mają szanse na wyjście z grupy. Potrzebne jest jednak zwycięstwo i to z ekipą, która sensacyjnie pokonała Argentynę. Ewentualna porażka sprawi, że nasze szanse na wyjście z grupy kompletnie się oddalą.

Mundial Katar 2022 - TABELA, GRUPY, WYNIKI. Jak wyglądają tabele mundialu 2022?

Jerzy Brzęczek SZCZERZE z Kataru. To BRUTALNY ZAWÓD...

O której godzinie mecz Polska - Arabia Saudyjska 2022?

Godzina meczu Polska - Arabia Saudyjska 2022 wzbudza ciekawość kibiców i nie ma się co dziwić. Jedni zastanawiają się, czy zdążą wrócić z pracy i obejrzeć spotkanie, a drudzy są już pogodzeni, że będą oglądać pojedynek za sprawą aplikacji w telefonie. Mecz Polska - Arabia Saudyjska 26.11.2022 na żywo rozpocznie się punktualnie o godzinie 14:00. Dziesięć minut wcześniej piłkarze pojawią się na murawie, odśpiewają hymny narodowe i wylosują połowy, na których rozpoczną spotkanie.

Rozpiska meczów Mundial 2022 - kiedy i o której godzinie? Wszystkie mecze na mundialu

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Arabia Saudyjska?
  1. Arabia Saudyjska - 1 wygrany / 0 remisów / 0 przegranych / 2:1 bilans / 3 pkt.
  2. Polska - 0 wygranych / 1 remis / 0 przegranych / 0:0 bilans / 1 pkt.
  3. Meksyk - 0 wygranych / 1 remis / 0 przegranych / 0:0 bilans / 1 pkt.
  4. Argentyna - 0 wygranych / 0 remisów / 1 przegrany / 1:2 bilans / 0 pkt.

Argentyna - Meksyk: o której godzinie 26.11.2022? Mecz w grupie Polaków na mundialu w Katarze

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze