Argentyna - Meksyk

i

Autor: Iwanczuk/Sport/REPORTER Argentyna - Meksyk: godzina meczu 26.11.2022.

Argentyna - Meksyk: o której godzinie 26.11.2022? Mecz w grupie Polaków na mundialu w Katarze

2022-11-25 14:03

Argentyna - Meksyk to jedno z nadchodzących spotkań w ramach mundialu 2022 w Katarze. Choć w tym starciu nie zobaczymy reprezentantów Polski, może to być ważne spotkanie dla przyszłości naszej ekipy. Argentyna i Meksyk są w naszej grupie i punkty, które zdobędą, mogą mieć wpływ na ewentualne wyjście Polaków z grupy. O której oglądać mecz?

Argentyna - Meksyk to mecz, który odbędzie się w sobotę, 26 listopada 2022. To spotkanie w drugiej kolejce fazy grupowej Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2022. Nie ma wątpliwości, że będzie to interesujące spotkanie, także dla polskich kibiców. Argentyna i Meksyk są w Grupie C, czyli tej samej, co Polska i Arabia Saudyjska. Wynik tego meczu będzie miał wpływ na rozłożenie punktów w tabeli. Dla obu drużyn będzie to ważne starcie. Argentyna niespodziewanie poległa 1:2 w pierwszym meczu z Arabią Saudyjską. Z kolei Meksyk zdobył zaledwie 1 punkt po remisie 0:0 z Polską. Faworytem wydaje się być Argentyna, jednak forma tej drużyny jest kwestią dyskusyjną. Meksyk powinien być w stanie ja pokonać. 

ZOBACZ TAKŻE: Polska - Arabia Saudyjska 2022: KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE? Kiedy następny mecz Polski?

Mundialowe piosenki. Oto hymny mistrzostw świata

Argentyna - Meksyk: o której mecz 26.11.2022?

Godzina meczu Argentyna - Meksyk 26.11.2022 to informacja, której poszukuje wielu kibiców piłki nożnej. Spotkanie odbędzie się tego samego dnia, co starcie Polski z Arabią Saudyjską. Pierwszy gwizdek usłyszymy jednak później. Drużyna Leo Messiego zmierzy się z Meksykiem o godzinie 20:00

ZOBACZ TAKŻE: Najseksowniejsze partnerki piłkarzy mundialu 2022. Na liście Anna Lewandowska! [GALERIA]

Sonda
Kto wygra mecz Argentyna - Meksyk?

Argentyna - Meksyk: transmisja w TV i ONLINE

Mecz Argentyna - Meksyk będzie można śledzić w telewizji i internecie. Spotkanie obejrzą widzowie TVP1, TVP Sport i TVP 4K. W internecie transmisja dostępna będzie na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport, Smart TV i HbbTV.