Robert Lewandowski

Autor: Ariel Schalit/Associated Press/East News

Kiedy mecz Polska - Francja? Kiedy grają Polacy na Mundialu 2022?

2022-12-03 12:32

Ostatni mecz reprezentacji w Polski zapisał się w historii. Mimo przegranej z Argentyną 2:0 biało-czerwonym udało się awansować do fazy pucharowej Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022 w Katarze. Kolejne spotkanie polscy zawodnicy rozegrają z samymi mistrzami, czyli z Francją. Sprawdźcie, kiedy i o której godzinie mecz Polska-Francja na Mundialu 2022.

1. Mecz Polska - Francja: kiedy?
  2. Mecz Polska - Francja: GODZINA

Mecz Polska - Francja okaże się kluczowy dla losów naszej reprezentacji podczas Mundialu 2022 w Katarze. Po zremisowaniu z Meksykiem i wygraniu 2:0 z Arabią Saudyjską polscy piłkarze stanęli do walki z reprezentacją Argentyny. I choć pierwsza połowa dawała nadzieję na zwycięstwo, a obronę karnego ze strony Messiego uznano już za jeden z najmocniejszych i najbardziej elektryzujących punktów tegorocznych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, w drugiej połowie spotkania Argentyńczycy pokonali biało-czerwonych 2:0. Mimo przegranej naszym udało się awansować do fazy pucharowej, co jest wielkim sukcesem. Po raz ostatni taka sytuacja miała miejsce w... 1986 roku! Przed Robertem Lewandowskim i jego drużyną trudne zadanie. Polska reprezentacja zmierzy się bowiem z aktualnymi mistrzami świata, czyli z Francją. Sprawdźcie, kiedy i o której godzinie oglądać mecz Polska - Francja w Katarze.

Tak Sanah kibicowała polskim piłkarzom! Biało-czerwoni mogli liczyć na jej wsparcie

MARINA - WOJTEK ŚWIETNIE BY SIĘ ODNALAZŁ W MUZYCE!

Mecz Polska - Francja: kiedy?

Kiedy mecz Polska - Francja? Z pewnością odpowiedzi na to pytanie poszukują wszyscy fani reprezentacji Polski. Najbliższy mecz Polski w Katarze zaplanowany jest na niedzielę, 4 grudnia 2022 roku.

Mecz Polska - Francja: GODZINA

Spotkanie Polska - Francja rozpocznie się punktualnie o godzinie 16.00 czasu polskiego na Al-Thumama Stadium w Katarze. To mecz, od którego zależą losy naszej reprezentacji. Nie możecie go przegapić.