Tak Sanah kibicowała polskim piłkarzom! Biało-czerwoni mogli liczyć na jej wsparcie

2022-12-01 10:15
Sanah
Autor: AKPA

Mecz Polski z Argentyną wywołał wiele emocji wśród kibiców. Na wsparcie naszych piłkarzy zdecydowała się również Sanah. Wokalistka, której trasa Bankiet powoli dobiega końca, na jednym z ostatnich koncertów zaprezentowała się fanom w wyjątkowej kreacji. Artystka postawiła na narodowe barwy. Jej uwadze nie umknęło też wideo opublikowane przez PZPN.

Mundial 2022 okazał się być historyczny dla naszego kraju. Mimo przegranej 0:2 z Argentyną polska reprezentacja zagra w fazie pucharowej Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej po raz pierwszy od... 1986 roku! Wpływ na ten sukces na pewno ma zaangażowanie kibiców. Robert Lewandowski i jego drużyna mogą liczyć na ogromne wsparcie ze strony polskiej publiczności, która z ogromnym zainteresowaniem śledzi przebieg każdego z rozegranych przez nich meczów. Żona Wojciecha Szczęsnego, MaRina, skomponowała nawet na tę okoliczność zagrzewający do walki utwór This Is The Moment. Na sympatyczny gest w kierunku Biało-Czerwonych zdecydowała się również Sanah. Za pośrednictwem mediów społecznościowych najczęściej słuchana przez Polaków w mijającym roku artystka opublikowała zdjęcie kreacji, którą przygotowała na pierwszy warszawski koncert w ramach trasy Bankiet. Piosenkarka postawiła na narodowe barwy. Nie zabrakło również miłych słów pod adresem naszej kadry.

Sanah zmieniła nazwisko! Ujawniła to w nietypowy sposób

Sanah o płycie Uczta, spotkaniach z fanami i nowej piosence z Dawidem Podsiadło

Sanah kibicuje polskiej reprezentacji

Na stronie PZPN pojawiło się nagranie, na którym słychać, jak polscy piłkarze słuchają wiersza Nic dwa razy w wykonaniu Sanah. Artystka nie pozostawiła tego bez komentarza.

POLSKA GOLA!!! Pięknie śpiewacie, dajcie dziś czaduuu!!! - napisała.

To jednak nie koniec. Gwiazda postanowiła wesprzeć polskich piłkarzy za sprawą swojej kreacji. Podczas warszawskiego Bankietu Sanah zaprezentowała się widowni w biało-czerwonych barwach. To dopiero miły gest!

Sanah
Autor: Instagram/sanahmusic
Sonda
Słuchasz muzyki Sanah?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze