Kasjusz Don Kasjo Życiński - Arkadiusz Tańcula: WYNIK WALKI. Kto wygrał 13.04.2024?

i

Autor: screen YouTube / PRIME MMA Kasjusz Don Kasjo Życiński - Arkadiusz Tańcula: WYNIK WALKI. Kto wygrał 13.04.2024?

JAK WYGLĄDAŁA WALKA?

Kasjusz Don Kasjo Życiński - Arkadiusz Tańcula: WYNIK WALKI. Kto wygrał 13.04.2024?

2024-04-14 9:03

Wynik walki Kasjusz Don Kasjo Życiński - Arkadiusz Tańcula podrzucamy na naszej stronie. Dla samych zawodników starcie może okazać się decydujące. Więcej do stracenia miał Arkadiusz Tańcula, dla którego przy porażce byłaby to trzecia przegrana z rzędu. Jak wyglądała walka Don Kasjo vs Tańcula? Kto wygrał 13 kwietnia 2024? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Kasjusz Don Kasjo Życiński - Arkadiusz Tańcula: wynik walki

Kasjusz Don Kasjo Życiński - Arkadiusz Tańcula: wynik walki ciekawi osoby, które przegapiły ten pojedynek freak-fightowych gwiazd. Praktycznie każda gala z udziałem tych osobowości, to gwarancja dużych emocji i tak też było tym razem. Kto wygrał na Prime MMA 8? Jak wyglądała walka Tańcula Don Kasjo 13 kwietnia 2024? Jeśli z jakiegoś powodu przegapiliście ten pojedynek, to koniecznie nadróbcie zaległości. Dla Don Kasjo walka z Tańculą jest powrotem do oktagonu po dwumiesięcznej przerwie. Po pokonaniu Michała Boxdela Barona szybko zdecydował się pokazać swoją wyższość w boksie. Jego przeciwnik natomiast wraca po porażce z Adrianem Polańskim, a także po przegranej z Maksymilianem Wiewiórką. Zdecydowanie po tym drugim starciu jego skrzydła zostały znacznie podcięte.

FAME MMA 21 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 2024?

fame ferrari

Kasjusz Don Kasjo Życiński - Arkadiusz Tańcula: wynik walki

Wynik walki Kasjusz Don Kasjo Życiński - Arkadiusz Tańcula 13.04.2024 podamy w tym miejscu. Przed starciem wszyscy wiedzieli, że obaj mają sporo do stracenia, jeśli chodzi o wizerunek świetnego fightera. Ostatecznie liczyli na wyrównany pojedynek, który dostarczy ogromnych emocji. Jak ostatecznie było? 

Fame MMA 21 - DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, BILETY. Kiedy i gdzie jest Fame MMA 21?

Pierwsza runda wydaje się, że szła na korzyść Arka Tańculi. Zadawał on więcej ciosów, ale większość z nich spadała na gardę. Był aktywny i sprytnie uciekał przed przeciwnikiem. Gdy ten już go dopadł inkasował ciosy na głowę. W drugiej rundzie Tańcula był praktycznie przez cały czas na biegu wstecznym. Znów trafiał w gardę rywala i nie umiał znaleźć drogi do jego twarzy. Życiński był mało aktywny w ataku. W przerwie po drugiej rundzie Tańcula narzekał na ból ręki, jednak postanowił walczyć dalej. Miał jednak wyraźne problemy w tym, by przebić się do głowy przeciwnika. Sędziowie zdecydowali, że jednogłośnym zwycięzcą jest Kasjusz Życiński. Po walce Tańcula nie zgadzał się z werdyktem. W oktagonie doszło do awantury!

Listen on Spreaker.