Prime MMA 8 - WYNIKI wszystkich WALK NA ŻYWO. Kto wygrał na gali 13.04.2024?

i

Autor: screen z filmu na YouTube: WAŻENIE & MEDIA TRENING / PRIME SHOW MMA Prime MMA 8 - WYNIKI wszystkich WALK NA ŻYWO. Kto wygrał na gali 13.04.2024?

FREAK-FIGHTY

Prime MMA 8 - WYNIKI wszystkich WALK NA ŻYWO. Kto wygrał na gali 13.04.2024?

2024-04-14 9:03

Wyniki walk Prime MMA 8 - kto wygrał 13 kwietnia 2024? Internauci są ciekawi, jak wyglądają wyniki Prime MMA 8 mając na myśli konkretne starcia. Chociażby są ciekawi walki Krystiana Wilczaka, pojedynku z udziałem Jakuba Piotrowicza czy starcia Tomasza Olejnika i Dariusza Kaźmierczuka. Oczywiście największe emocje towarzyszyły fanom freak-fightów przy okazji starcia Arkadiusza Tańculi z Kasjuszem Don Kasjo Życińskim. Kto wygrał na Prime MMA 8? Wyniki live poznacie na naszej stronie.

Spis treści

 1. Prime MMA 8 - WYNIKI wszystkich WALK NA ŻYWO

Prime MMA 8wyniki wszystkich walk na żywo podrzucamy w tym miejscu z myślą o osobach, które przegapiły galę lub po prostu nie mogły jej oglądać. Kto wygrał na gali 13.04.2024? Zastanawiacie się, jak wyglądają wyniki Prime MMA 13 kwietnia 2024? Biorąc pod uwagę wyszukiwania internautów największą popularnością cieszyło się starcie Arkadiusza Tańculi z Kasjuszem Życińskim. Panowie umówili się na pojedynek w boksie w rękawicach bokserskich. Uwagę przyciągała też walka Pawła Jóźwiaka z Jakubem Piotrowiczem. Japczan zdecydował się na powrót do klatki po przegranej walce z Robertem Pasutem. Prezes natomiast chciałby poprawić swoje statystyki po przegranej z Adrianem Ciosem.

FAME MMA 21 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 2024?

Don Kasjo na Prime 8 Konferencja

Prime MMA 8 - WYNIKI wszystkich WALK NA ŻYWO

Wyniki wszystkich walk Prime MMA 8 na żywo aktualizowane były w tym miejscu. Organizatorzy postawili w tej karcie walk na dziesięć pojedynków, w tym elektryzujące starcie dwie na dwie, z udziałem Pauliny Porzucek i Karoliny Gackowskiej kontra Sandra Smoroń i Aleksandra Daniel. Zaplanowano też drugą odsłonę igrzysk gladiatorów z udziałem ośmiu zawodników.

PRIME MMA 8 WYNIKI WALK NA ŻYWO:

 •  ̶W̶i̶o̶l̶a̶ ̶K̶o̶t̶e̶l̶e̶c̶k̶a̶ vs Kasia Kubiak: wygrana Kasi Kubiak przez jednogłośną decyzję sędziów!
 • T̶o̶m̶a̶s̶z̶ ̶"̶C̶h̶i̶c̶"̶ ̶G̶a̶l̶e̶w̶s̶k̶i̶ vs Damian "Dzik" Graf: wygrana Damiana Grafa przez TKO w 2. rundzie!
 • P̶r̶z̶e̶m̶y̶s̶ł̶a̶w̶ ̶"̶K̶o̶l̶a̶r̶"̶ ̶K̶o̶l̶a̶r̶c̶z̶y̶k̶ vs Jakub Lasik: wygrana Przemysława Kolarczyka przez TKO w 1. rundzie.
 • P̶a̶u̶l̶i̶n̶a̶ ̶P̶o̶r̶z̶u̶c̶e̶k̶ ̶i̶ ̶K̶a̶r̶o̶l̶i̶n̶a̶ ̶G̶a̶c̶k̶o̶w̶s̶k̶a̶ vs Sandra Smoroń i Aleksandra Daniel: wygrana Sandry Smoroń i Aleksandry Daniel przez TKO w 1. rundzie.
 •  ̶K̶r̶y̶s̶t̶i̶a̶n̶ ̶W̶i̶l̶c̶z̶a̶k̶ - Dominik Skowyra: wygrana Dominika Skowyry przez jednogłośną decyzję sędziów!
 •  ̶J̶a̶ś̶ ̶K̶a̶p̶e̶l̶a̶ vs Maciej "Kaczor BRS" Kaczmar: wygrana Macieja Kaczmara przez TKO w 2. rundzie!
 •  ̶T̶o̶m̶e̶k̶ ̶O̶l̶e̶j̶n̶i̶k̶ vs Jakub "Paramaxil" Frączek: wygrana Jakuba Frączka przez TKO w 1. rundzie!
 • ̶R̶o̶n̶a̶l̶d̶o̶ ̶"̶C̶z̶a̶r̶n̶y̶ ̶P̶o̶l̶a̶k̶"̶ ̶M̶i̶r̶a̶n̶d̶a̶ i H̶u̶b̶e̶r̶t̶ ̶"̶D̶r̶e̶d̶z̶i̶a̶s̶t̶y̶"̶ ̶W̶ę̶z̶k̶a̶ vs Rafał Pazik i M̶a̶c̶i̶e̶j̶ ̶"̶W̶u̶j̶e̶k̶ ̶S̶a̶m̶o̶ ̶Z̶ł̶o̶"̶ ̶G̶n̶a̶t̶o̶w̶s̶k̶i̶: wygrał Rafał Pazik!
 • Paweł Jóźwiak vs ̶J̶a̶k̶u̶b̶ ̶"̶J̶a̶p̶c̶z̶a̶n̶"̶ ̶P̶i̶o̶t̶r̶o̶w̶i̶c̶z̶ : wygrana Pawła Jóźwiaka przez TKO w 2. rundzie.
 •  ̶M̶i̶c̶h̶a̶ł̶ ̶"̶B̶a̶g̶i̶e̶t̶a̶"̶ ̶G̶o̶r̶z̶e̶l̶a̶ń̶c̶z̶y̶k̶ vs Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk: wygrana Dariusza Kaźmierczuka przez TKO w 1. rundzie!
 • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs ̶A̶r̶k̶a̶d̶i̶u̶s̶z̶ ̶T̶a̶ń̶c̶u̶l̶a̶: wygrana Kasjusza Życińskiego przez jednogłośną decyzję sędziów.

Fame MMA 21 - DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, BILETY. Kiedy i gdzie jest Fame MMA 21?

Listen on Spreaker.