Fame MMA 21 - DATA, MIEJSCE, WALKI, BILETY. Kiedy i gdzie jest Fame MMA 21?

i

Autor: FAME MMA / Facebook Fame MMA 21 - DATA, MIEJSCE, WALKI, BILETY. Kiedy i gdzie jest Fame MMA 21?

SPORT

Fame MMA 21 - DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, BILETY. Kiedy i gdzie jest Fame MMA 21?

2024-05-14 13:31

Fame MMA 21 wywołuje dużą ciekawość wśród internautów. Tak naprawdę jeszcze przed jubileuszem wyszukiwali informacji na temat kolejnej odsłony elektryzującego wydarzenia. Znów będziecie świadkami mocnych zestawień, ciekawych debiutów i powrotów do oktagonu. Kiedy jest Fame MMA 21? Gdzie się odbędzie? Jak wygląda karta walk Fame MMA 21 i co z biletami? Szczegóły dotyczące kolejnej gali poznacie na naszej stronie.

Spis treści

 1. Fame MMA 21 - DATA
 2. Fame MMA 21 - MIEJSCE
 3. Fame MMA 21 - KARTA WALK, WALKI
 4. Fame MMA 21 - BILETY

Fame MMA 21 - kiedy jest? Zastanawiacie się, gdzie się odbędzie Fame MMA 21? Karta walk jest mocniejsza niż było to w przypadku poprzednich gal? Jeśli zadajecie takie pytania, to dobrze trafiliście, bo odpowiedzi podrzucamy w tym miejscu. Zaczynając od tego, jak wygląda karta walk Fame MMA 21 należy zauważyć, że ciężko będzie przebić te zestawienia, jakie dostali kibice przy okazji dwudziestej odsłony. Ogłoszono wtedy elektryzujący pojedynek Kasjusza Życińskiego z Michałem Baronem, Natana Marconia z Piotrem Szeligą, czy chociażby dziewczyn z Ekipy Friza. Mowa o Paulinie Kozłowskiej i Marcie Błoch. Poprzednia gala to jednak przede wszystkim turniej, w stawce którego był ponad jeden milion złotych dla zwycięzcy trzech turniejowych pojedynków.

Wyniki wszystkich walk Fame MMA 20. Kto wygrał Fame MMA 10.02.2024? [WYNIKI]

Mateusz Borek zdradza kulisy negocjacji Tomasza Adamka z KSW i Fame MMA

Fame MMA 21 - DATA

Kiedy jest Fame MMA 21? Data wywołuje ciekawość szczególnie wśród kibiców, którzy chcieliby obejrzeć wydarzenie na żywo z trybun. Oficjalny termin dwudziestej pierwszej odsłony wydarzenia został ujawniony, podczas jubileuszowej gali. Fame MMA 21 odbędzie się 18 maja!

Fame MMA 21 - MIEJSCE

Miejsce Fame MMA 21 również ciekawi fanów walk popularnych osobowości. Ostatnie gale odbyły się kolejno w Łodzi, Gliwicach, Krakowie, Łodzi, Krakowie i ponownie w Krakowie. Kolejna gala odbędzie się w Gliwicach.

Fame MMA 21 - KARTA WALK, WALKI

Karta walk Fame MMA 21 jest mocniejsza niż zestawienia na dwudziestej odsłonie wydarzenia? Pierwszym ogłoszonym zawodnikiem był Patryk Bandurski! Jego rywalem jest Tomasz Adamek i mamy do czynienia z debiutem "Górala" we freak-fightowej organizacji. Do klatki wejdzie też Alan Kwieciński i bokserskim starciu zmierzy się z Michałem Pasternakiem. W MMA natomiast zawalczy Tomasz Oświeciński, a jego rywalem jest Adrian Cios. Wszystkie zestawienia podrzucamy poniżej.

Karta walk Fame MMA 21:

 • Patryk Bandura Bandurski - Tomasz Góral Adamek [BOKS]
 • Alan Kwieciński - Michał Pasternak [BOKS]
 • Tomasz Strachu Oświeciński - Adrian Cios [MMA]
 • Maciej Kaczor BRS Kaczmar - Mariusz Hejter Słoński [K1, gołe pięści]
 • Rafał Takefun Górniak - Robert Sutonator Pasut [K1]
 • Grzegorz Greg Gancewski - Piotr Szeli Szeliga [MMA]
 • Dominik Kaleson Cybulski - Jakub Guzik Szymański [BOKS, małe rękawice]
 • Dominik Mrozzo Mrozowski - Rafał Młody Ninja Sobotkiewicz [K1]
 • Klaudia Syguła - Ewa Piątkowska [BOKS/K1/MMA]
 • Jakub Azdus Matowicki - Miłosz Dejvid Boras [K1]

Fame MMA 21 - BILETY

Bilety na Fame MMA 21 rozchodzą się w szybkim tempie. Najszybciej wyprzedały się wejściówki na płytę. Niższe trybuny także zostały sprzedane. Mnóstwo osób chce zobaczyć pojedynek Tomasza Adamka z Patrykiem Bandurskim. Aktualnie w sprzedaży są bilety na najwyższe trybuny, w cenach od 85 zł do 319 zł oraz vipowskie za 850, 1060, 1270 i 1488 złotych.