French Open 2024 - TRANSMISJA na żywo. GDZIE OGLĄDAĆ mecze Świątek online i w TV?

i

Autor: Thibault Camus/Associated Press/East News French Open 2024 - TRANSMISJA na żywo. GDZIE OGLĄDAĆ mecze Świątek online i w TV?

STREAM

French Open 2024 - TRANSMISJA na żywo. GDZIE OGLĄDAĆ mecze Świątek online i w TV?

2024-05-23 13:26

Od niedzieli oczy fanów tenisa skierowane będą na Paryż, gdzie na kortach im. Rolanda Garrosa rozegrany zostanie drugi turniej Wielkiego Szlema w tym roku. Gdzie oglądać mecze na French Open 2024? Czy transmisja meczów z udziałem Igi Świątek będzie ogólnodostępna? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. French Open 2024 - TRANSMISJA na żywo

French Open 2024 - TRANSMISJA na żywo będzie cieszyć się dużą popularnością. Paryż to szczególne miejsce dla polskich kibiców tenisa. To tu w 2020 roku Iga Świątek po raz pierwszy wygrała turniej Wielkiego Szlema. Wielki sukces powtórzyła w 2022 i 2023 roku, pokazując, że na paryskiej mączce nie ma sobie równych. Do tegorocznego turnieju w stolicy Francji Iga Świątek przystępuje jako liderka rankingu WTA, po wspaniałych zwycięstwach w Madrycie i Rzymie. Na kortach im. Rolanda Garros zobaczymy również Huberta Hurkacza, Magdę Linette, Magdalenę Fręch, czy Jana Zielińskiego. Nie zabraknie także wielkich gwiazd światowego tenisa na czele z Novakiem Djokoviciem, Rafaelem Nadalem, Aryną Sabalenką i Eleną Rybakiną. Kibice mogą się więc szykować na wielkie, tenisowe emocje na antenach Eurosportu oraz w Eurosporcie Extra w Playerze.

Iga Świątek - tak mieszka i żyje królowa tenisa. Daleko jej do luksusu za miliony!

Barbara Schett o Idze Świątek przed Roland Garros | Super Tenis

French Open 2024 - TRANSMISJA na żywo

Gdzie obejrzeć French Open 2024 online i w TV? Eurosport 1 i Eurosport 2 pokażą najważniejsze mecze Roland-Garros, w tym finały zaplanowane na 8 i 9 czerwca. Każde spotkanie dostępne będzie na żywo i na żądanie w Eurosporcie Extra w Playerze. Turniej skomentują znakomici specjaliści: Lech Sidor, Karol Stopa, Justyna Kostyra, Anna Niemiec, Dawid Olejniczak, Marek Furjan, Maciej Synówka, Witold Domański, Dawid Celt, Maciej Łuczak, Tomasz Wolfke, Radosław Szymanik i Tomasz Smokowski. Wysłannikiem TVN WBD w Paryżu będzie Paweł Kuwik. Studia towarzyszące najważniejszym meczom prowadził będzie Piotr Karpiński, którego gośćmi będą m.in. Paula Kania, Dawid Celt i Maciej Synówka.

Tegoroczny Roland-Garros jest szczególny także dlatego, że to właśnie na tych kortach rozegrany zostanie turniej olimpijski.