FAME MMA 4 - karta walk, walki, zawodnicy. Kto zmierzy się na ringu?

2019-06-22 15:19
Fame MMA
Autor: East News / Mateusz Jagielski

FAME MMA to gala, która cieszy się niezwykłym powodzeniem. W sobotę 3 marca mogliśmy obserwować już po raz trzeci, jak celebryci mierzą się ze sobą na ringu. Największą sensacją było spotkanie Marty Linkiewicz i Esmeraldy Godlewskiej. Już teraz wiemy, że odbędzie się gala FAME MMA 4! Kogo na niej zobaczymy? Dowiedzcie się na ESKA.pl

FAME MMA 4 - karta walk jest już znana! Gala to bez wątpienia wydarzenie, które przykuwa uwagę niemal wszystkich. Znani celebryci mierzą się ze sobą na ringu, by wyjaśnić niektóre spory, lub po prostu sprawdzić, kto z nich jest fizycznie lepiej do takiej rozgrywki przygotowany. Kogo zobaczymy w pojedynkach podczas Fame MMA 4? 

Karta walk Fame MMA 4 - walki 22.06.2019:

FAME MMA 4 - karta walk, zawodnicy

Kogo zobaczymy na FAME MMA? Karta walk była przedstawiana etapami. Niektórzy zawodnicy wyrazili już chęć pojawienia się na ringu już podczas poprzedniej odsłony gali. Wiewiór wyzwał ochroniarza kamerzysty. Powrócić chce również Kasujsz i Esmeralda Godlewska. Jedna ze słynnych sióstr przegrała swoją walkę w pierwszej rundzie. Nic więc dziwnego, że chciałaby ponownie stanąć przeciwko Marcie Linkiewicz za jakiś czas. 

Aktualizacja: Wojciech Gola i Krzysztof Rozpara w wywiadzie dla Andrzeja Kostyry zdradzili, że jednym z pojedynków podczas 4. edycji FAME MMA będzie walka BOXDEL vs Kubańczyk aka Ochroniarz! Innym starciem na gali w Częstochowie będzie potyczka dwóch znanych raperów, którzy toczą wieloletni konflikt. Niestety nazwiska owiane są jeszcze tajemnicą. 

Aktualizacja 7.05: Organizatorzy ogłosili kolejną walkę Fama MMA 4. Będzie to pojedynek Adrian 'Medusa' Salamon vs Klaun z Koszalina czyli Piotr 'Knaziuu' Knaś.

Aktualizacja 15.05: Ogłoszono walkę wieczoru na FAME MMA 4. Lil Masti zawalczy o pas Federacji FAME MMA z Linkimaster. 15 maja prócz walki wieczoru ogłoszono też pozostałe walk.

Fame MMA 4 - gdzie obejrzeć online? Cena PPV

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze