Lil Masti

i

Autor: screen Instagram/ Lil Masti

SexMasterka - Instagram, Lil Masti, kto to, ile ma lat, Fame MMA 4

2019-06-22 16:50

SexMasterka, a właściwie Aniela Bogusz to jedna z najbardziej znanych osobowości polskiego internetu. Jeszcze niedawno była autorką najbardziej kontrowersyjnego kanału na polskim YouTubie. Dziś tworzy muzykę, pod nowym pseudonimem - Lil Masti. Już niedługo zobaczymy ją również w klatce, podczas gali Fame MMA 4. Zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące Anieli Bogusz i publikujemy je już teraz na ESKA.pl

SexMasterka - Instagram, Lil Masti, kto to, ile ma lat, Fame MMA 4 - to informacje, które najbardziej was interesują w temacie Anieli Bogusz. Już 22 czerwca, w Hali Sportowej Częstochowa o godzinie 20.00, startuje czwarta już edycja FAME MMA 4. Jak zawsze, organizatorzy show przygotowali wiele niespodzianek. Jedną z nich jest druga w historii wydarzenia, walka kobiet, w której udział wezmą Marta Linkiewicz oraz Lil Masti.

Przeczytaj także: Marta Linkiewicz - Instagram, tatuaż, rodzice, ile ma lat. Kto to Linkimaster?

SexMasterka - kto to, ile ma lat?

Udział 29-letniej Lil Masti w Fame MMA 4 może wydawać się równie kontrowersyjny, co udział Esmeraldy Godlewskiej. Niewiele osób wie jednak, że Aniela Bogusz ma na swoim koncie spore sukcesy sportowe, przez co wydaje się wręcz idealną uczestniczką gali. Youtuberka przez 6 lat trenowała zapasy, ma nawet osiągnięcia z tym związane. Zdobyła tytuł wicemistrzyni Polski oraz liczne medale z międzynarodowych i ogólnopolskich turniejów. Dodatkowo, nie każdy wie, że SexMasterka od dziecka jeździ konno.

SexMasterka - Instagram

Aniela Bogusz ma oczywiście profil na Instagramie, na którym dzieli się z fanami wieloma fotkami. Możecie ją śledzić pod nickiem @lilmasti.

SexMasterka - Lil Masti

Aniela Bogusz od początku swojej internetowej działalności, tworzy swoje kolejne 'wcielenia'. Rozpoczęła ją od kanału Siostry FitDeVangel, na którym wraz ze swoją siostrą - Adą, promowała fitness i samoakceptację. Youtuberka była nawet porównywana do Ewy Chodakowskiej. Później prowadziła kontrowersyjny kanał SexMasterka, na którym publikowała filmiki o tematyce erotycznej. Aniela zaczęła również nagrywać piosenki - np. Poka Sowe. Na początku 2019 roku, SexMasterka pożegnała się ze swoimi fanami i usunęła wszystkie swoje dotychczasowe filmy. Po kilku tygodniach powróciła, ale z nowym pseudonimem - Lil Masti. Youtuberka została piosenkarką i ma już na koncie dwa single - Fenix i Złota Fala.

SexMasterka - Fame MMA 4

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Aniela Bogusz wystąpi podczas czwartej gali Fame MMA. W klatce zmierzy się z Martą Linkiewicz.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE