Boxdel - wiek, wzrost, Youtube, Instagram, Fame MMA 4. Kim jest Michał Baron?

2021-11-20 16:12
Michał Boxdel Baron
Autor: screen/Instagram/boxdel

Boxdel, a właściwie Michał Baron należy do grona najpopularniejszych youtuberów w polskim internecie. Jego kanał na YouTubie jeszcze do niedawna opierał się głównie na ciekawostkach, czy nieznanych faktach. Dziś publikuje on również autorskie kawałki muzyczne. To także jeden z uczestników czwartej edycji Fame MMA. Na ESKA.pl publikujemy najważniejsze informacje dotyczące Boxdela.

Boxdel - wiek, wzrost, Instagram, Fame MMA 4, YouTube - tych informacji wyszukiwaliście najczęściej w temacie Michała "Boxdela" Barona. Popularny YouTuber jest jednym z szesnastu zawodników, którzy zdecydowali się na walkę w klatce podczas Fame MMA 4 w Częstochowie. Zawodnik powalczy o zwycięski pas z Jakubem "Kubańczykiem" Flasem.

Fame MMA 10: PROTEST i AWANTURA po zwycięstwie Normana Parke. Boxdel nie wytrzymał!

Boxdel - wiek

Michał Baron znany pod pseudonimem Boxdel ma obecnie 24 lata. Urodził się 2 marca 1995 roku.

Boxdel - wzrost

Zgodnie z informacjami podanymi na oficjalnej stronie internetowej Fame MMA 4, polski youtuber mierzy 184 cm wzrostu.

Boxdel - Youtube

24-latek należy obecnie do grona najpopularniejszych polskich youtuberów. Swoją działalność w serwisie rozpoczął na kanale iDelti, ale w 2014 roku założył nowe konto o nazwie BOXDEL. Popularność przyniosły mu serie faktów o znanych osobach. W 2019 roku, wskutek ostrzeżenia otrzymanego do jednego z filmów, usunął całą zawartość kanału. Dalej jednak publikuje vlogi oraz teledyski do swoich rapowanych numerów. Jego konto subskrybuje niemalże 1,5 miliona osób.

Boxdel - Instagram

Michał Baron może pochwalić się tez sporą publicznością na Instagramie. Jego oficjalne konto śledzi blisko pół miliona osób. Boxdel umieszcza tam przede wszystkim zdjęcia z życia prywatnego.

Wyświetl ten post na Instagramie.
❤🧨 Post udostępniony przez Michał “Boxdel” Baron (@boxdel)

Boxdel - Fame MMA 4

Michał "Boxdel" Baron to także uczestnik czwartej edycji popularnego projektu Fame MMA. 24-latek zmierzy się w klatce z Jakubem "Kubańczykiem" Flasem, który szerzej znany jest jako ochroniarz Kruszwila. To właśnie Kubańczyk wyszedł z propozycją walki w oktagonie na insta stories u Lorda Kruszwila.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze