Kubańczyk – wiek, wzrost, Instagram, rap. Kim jest ochroniarz Kruszwila?

2019-06-21 15:49 MK
Kubańczyk
Autor: screen/Instagram/ochroniarz_69

Kubańczyk, a właściwie Jakub Flas to przedstawiciel nowej generacji polskich raperów. Internautom znany jest również jako ochroniarz Lorda Kruszwila – bardzo popularnego youtubera. To również jeden z szesnastu uczestników gali FAME MMA 4. Specjalnie dla was przygotowaliśmy najważniejsze informacje dotyczące Jakuba „Kubańczyka” Flasa. Sprawdź je na ESKA.pl.

Kubańczyk – wiek, wzrost, Instagram, rap – tych informacji na temat Jakuba Flasa szukaliście w internecie najczęściej. Młody raper i współpracownik jednego z najbardziej topowych polskich youtuberów zdecydował się na wzięcie udziału w czwartej edycji hitowej gali Fame MMA. Do pojedynku wyzwał innego znanego youtubera – Boxdela.

Kubańczyk – wiek

Jakub Flas ma obecnie 24 lata. Wykonawca kawałka Lady Pank urodził się 14.03.1995 roku w Szczecinie.

Kubańczyk – wzrost

Zgodnie z informacjami podanymi na oficjalnej stronie internetowej gali Fame MMA 4, ochroniarz Lorda Kruszwila mierzy 181 centymetrów wzrostu.

Kubańczyk – Instagram

Sukces autorskich kawałków w sieci oraz znajomość z Lordem Kruszwilem sprawiły, że Kubańczyk stał się popularny wśród internautów. 24-latek prowadzi konto na Instagramie, gdzie śledzi go blisko 140 tysięcy osób. Publikuje na nim zdjęcia głównie ze znajomymi, ze studia nagraniowego oraz z treningów do gali Fame MMA 4. Znajdziecie go pod nickiem: @ochroniarz_69. 

Wyświetl ten post na Instagramie.
Za tydzień wojna🔥😈 fot. @famemmatv Post udostępniony przez Kubańczyk (@ochroniarz_69)

Kubańczyk – rap

Przygoda Jakuba Flasa z muzyką rozpoczęła się już kilkanaście lat temu. Jest dyrektorem muzycznym, wokalistą oraz instrumentalistą. Miłością do hip-hopu zaraził go Pawbeats – polski producent muzyczny. Do najpopularniejszych singli Kubańczyka należą Lady Pank, Pegaz oraz Spowiedź.

Najnowsze