Adrian Medusa Salamon

i

Autor: screen/Instagram/medusaoficjalnie

Adrian "Medusa" Salamon - wiek, wzrost, Instagram, Fame MMA, Youtube, piosenki

2019-06-22 12:27

Medusa, a właściwie Adrian "Medusa" Salamon to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych osobników polskiego YouTube'a. Na swoim kanale nie tylko publikuje vlogi, ale również własne wideoklipy. Zdecydował się również na udział w gali Fame MMA 4 w Częstochowie. Przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące Adriana Salamona i publikujemy je na ESKA.pl.

Medusa - wiek, wzrost, Instagram, Fame MMA, Youtube, piosenka - to frazy, które interesują was najbardziej w kontekście Adriana Salamona. Popularny youtuber zdecydował się na udział w Fame MMA 22 czerwca 2019 roku w Częstochowie. Z pewnością kibice mogą liczyć, że da z siebie wszystko i udowodni, że doskonale się czuje w sportach walki. Jego przeciwnikiem jest Piotr Knaś. 

Medusa - Instagram

Jako, że Adrian "Medusa" Salamon to obecnie jedna z najbardziej popularnych postaci w polskim show-biznesie, nie mogło go zabraknąć na Instagramie. Chłopak ma nawet dwa konto! Jedno oficjalne, na którym śledzi go ponad pół miliona osób i drugie spontaniczne, gdzie liczba obserwujących wynosi ponad 170 tysięcy. Nicki: @medusaoficjalnie oraz @medusayoutube.

Medusa - Fame MMA

Medusa to jeden z zawodników czwartej edycji projektu Fame MMA. Młody youtuber zmierzy się w klatce z Piotrem Knasiem znanym pod pseudonimem Knaziuu. Gala odbędzie się 22 czerwca w Hali Sportowej w Częstochowie.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Dawajcie mi go! ? Post udostępniony przez Adrian Salamon (@medusaoficjalnie)

Medusa - wiek

YouTuber ma 21 lat. Urodził się 6 grudnia 1997 roku i mieszka w Szczecinku.

Medusa - wzrost

Według oficjalnych informacji podanych na Fame MMA, Adrian Salamon mierzy 187 centymetrów wzrostu.

Medusa - Youtube

21-latek sławę zyskał w serwisie YouTube. Jego obecne konto zostało założone w styczniu 2016 roku. Od tamtej pory, chłopakowi udało się zgromadzić 1,5 miliona subskrybentów oraz prawie 50 milionów wyświetleń do wszystkich filmów. Oficjalna nazwa jego kanału to: Medusa Official.

Medusa - piosenka

Medusa to nie tylko popularny youtuber, a od niedawna zawodnik MMA. Adrian Salamon nagrywa również własne numery. Jego rapowane kawałki odnoszą spore sukcesy w serwisie YouTube. Do najpopularniejszych należą: Uczony Błędem, Żyją Netem, Druga Runda, Szkoła Życia czy najnowszy - Niezależny.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE