FAME MMA 16 LIVE - RELACJA ONLINE 5.11.2022, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

i

Autor: FAME MMA FAME MMA 16 LIVE - RELACJA ONLINE 5.11.2022, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

FAME MMA 16 - WYNIKI NA ŻYWO. Sprawdź, co się działo w Gliwicach!

2022-11-06 12:56

Fame MMA 16 live - wyniki na żywo 5 listopada 2022 przydadzą się fanom największych gwiazd świata internetu! Kto wygrał na Fame MMA 16? Jak wyglądały wszystkie walki na Fame MMA 5.11.2022? Czy Robert Pasut wygrał z Jackiem Murańskim, a Marcin Dubiel pokonał Mateusza Trąbkę? Który debiutant okaże się najlepiej zapowiadającym się zawodnikiem federacji? Czy wyniki Fame MMA 16 są zaskakujące? W momencie, gdy nie możecie oglądać Fame MMA 16 PPV to mamy dla was niespodziankę, a jednocześnie doskonałą alternatywę. Przygotowaliśmy dla was Fame MMA 16 online relację minuta po minucie. Za jej sprawą będziecie na bieżąco z tym, co się dzieje w okrągłych klatkach w Gliwicach. Relacja na żywo z Fame MMA 16 live czeka już na was!

FAME MMA 16 LIVE 5.11.2022 - wyniki walk online znajdziecie w tym miejscu. Fame MMA 16 na żywo śledzimy i opisujemy specjalnie z myślą o osobach, które po prostu nie mogą oglądać gali. Za sprawą relacji minuta po minucie bardzo dokładnie dowiecie się, kto wygrał na Fame MMA 16. Wyniki pojedynków mogą być zaskakujące lub wręcz przeciwnie. Mogą zwyciężyć lub przegrać wasi faworyci. W naszej relacji bardzo dokładnie opisujemy, jak wyglądały poszczególne pojedynki i dajemy wam znać czy werdykty sędziowskie są jednogłośne czy raczej oceniający starcia mieli problemy z podjęciem ostatecznej decyzji. To, co się dzieje na Fame MMA 16 5 listopada na żywo wzbudza uwagę fanów Marcina Dubiela i Mateusza Trąbki. Członek Ekipy Friza zawalczy z doświadczonym, charakternym i bardzo zmotywowanym chłopakiem Natsu. Wyniki Fame MMA 16 na żywo interesują także tych, którzy obserwowali konflikt pomiędzy Robertem Pasutem a Jackiem Murańskim. Niewykluczone, że jest to ostatni pojedynek w tej federacji taty Mateusza. Relacja Fame MMA 16 online przyda się również każdemu, kto chce wiedzieć, co powiedzieli zawodnicy po swoich walkach. Ostatnia gala w 2022 roku obfitować będzie zapewne w wiele innych niespodzianek. Być może włodarze opowiedzą o swoich ambitnych planach na 2023 rok i ogłoszą, jak wygląda karta walk Fame MMA 17. Jeśli nie możecie oglądać PPV Fame MMA 16, bo jesteście na przykład w pracy, bądźcie razem z nami!

Kto wygrał Fame MMA 16? WYNIKI wszystkich WALK Fame MMA 16 na żywo 5.11.2022

Fame MMA 16 LIVE - KARTA WALK, WALKI

5 listopada 2022 na Fame MMA 16 dojdzie do elektryzujących starć, które zapamiętamy na bardzo długo. W walce wieczoru zmierzą się jedni z najpopularniejszych polskich influencerów. Marcin Dubiel oraz Mateusz Tromba Trąbka, których profile na instagramie obserwuje łącznie prawie 5 milionów osób. Fani freak-fight’ów od dawna oczekują na ostatnią w tym roku galę. Karta walk FAME 16 przewiduje również pojedynek, w którym Robert Pasut zawalczy z Jackiem Murańskim. Emocjonująco zapowiada się również bokserskie starcie pomiędzy Patrykiem Bandurskim a Alanem Kwiecińskim. Nie mrugajcie także podczas pojedynku Mateusza Janusza z Krystianem Wilczakiem. Tu może rozstrzygnąć się wszystko w kilkanaście sekund! Sama oglądalność konferencji oraz wydarzeń poprzedzających galę świadczy o naprawdę wielkim zainteresowaniu wydarzeniem zamykającym rok freak-fightów w Polsce.

Fame MMA 16 PPV STREAM - TRANSMISJA

Fame MMA 16 PPV można oglądać na stronie internetowej Fame MMA TV lub za pośrednictwem platformy Polsat Box Go. Za najtańszy stream trzeba zapłacić od 34,99 złotych, a za nieco droższy od pięciu złotych więcej. Ten drugi wariant daje wam dostęp do Fame MMA 16 live w jakości 1080p, dostęp do transmisji gali w jakości 1080p przez 168h po wydarzeniu, dostęp live do Loży Szyderców, dostęp do transmisji z Loży Szyderców przez 168h po wydarzeniu, Training Day, czyli dzień z życia zawodnika FAME x8, czy chociażby kod upoważniający do 7-dniowego dostępu do materiałów dodatkowych.

Karta walk FAME MMA 16 - kto walczy?

  • Marcin Dubiel - Mateusz Tromba Trąbka
  • Robert Sutonator Pasut - Jacek Muran Murański
  • Patryk Bandura Bandurski - Alan Braveheart Kwieciński
  • Mateusz Meknife Lovers Janusz - Krystian Wilczak
  • Mariusz Hejter Słoński - Amadeusz Ferrari Roślik
  • Patryk Patrykos Domke - Adrian Polak Polański
  • Filip Filipek Marcinek - Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk
  • Dawid Dzinold Rzeźnik - Szymon Szymoo Besser
  • Wiktoria Wiki Jaroniewska - Marta Martirenti Rentel
  • Radosław Wiejski Koks Paszko - Natan Bóg Estetyki Marcoń

Fame MMA 17 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 2023?

Rapowe hity zawodników FAME MMA [Boxdel, Tromba, Nitro] | ESKA XD - Ale to już było! #60