Fame MMA 16: KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 5.11.2022?

i

Autor: FAME MMA Fame MMA 16: KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 5.11.2022?

Fame MMA 16 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 5.11.2022?

2022-11-05 13:32

Karta walk Fame MMA 16 interesuje osoby, które lubią oglądać pojedynki najbardziej znanych, cenionych internetowych twórców. Kto walczy na Fame MMA 16? Włodarze federacji kolejny raz zaskoczą zestawiając ze sobą gwiazdy muzyki, internetu, a być może nawet znane osobistości świata sportu. Jak wygląda karta walk Fame MMA 5 listopada 2022? Kto walczy? Lista walk Fame MMA 16 do sprawdzenia na naszej stronie.

Spis treści

 1. Fame MMA 16: KARTA WALK, WALKI
 2. Kto walczy na Fame MMA 16?
 3. Fame MMA 16 - ZAWODNICY

Fame MMA 16karta walkwalkizawodnicy, to najbardziej frapujące internautów kwestie. Kto walczy na Fame MMA 5.11.2022? Jak prezentuje się karta walk Fame MMA 16? Zastanawiacie się, jakie walki na Fame MMA 16 przygotowali włodarze? Organizatorzy znów sprawią, że emocje będą ogromne. Nie zabraknie niespodzianek, które spodobają się wiernym, ale również nowym widzom. Karta walk Fame MMA 16 jest o tyle ważna, że mamy do czynienia z ostatnią galą w 2022 roku. Wojtek Gola i Michał Boxdel Baron będą chcieć zakończyć z mocnym uderzeniem. Już teraz zapowiadamy, że walki na Fame MMA 16 to wielkie wrażenia i niezapomniane uniesienia z udziałem doskonale znanych zawodników, ale również debiutantów, którzy chcą doświadczyć na własnej skórze, co to znaczy wejść do oktagonu. Jak wygląda karta walk Fame MMA 16 5 listopada 2022? Aktualizujemy ją w tym miejscu!

FAME MMA 16 LIVE - RELACJA ONLINE 5.11.2022, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

Wyniki walk Fame MMA 15. Kto wygrał na Fame MMA 15, 26.08.2022? [WYNIKI]

Rapowe hity zawodników FAME MMA [Boxdel, Tromba, Nitro] | ESKA XD - Ale to już było! #60

Fame MMA 16: KARTA WALK, WALKI

Karta walk Fame MMA 16 zaskoczy wiele osób, które myślały, że widziały już wszystko. Na gali będziecie świadkami zaskakujących zestawień, jakich jeszcze nie było. Oprócz tego, w okrągłej klatce pojawią się gwiazdy, jakich się nie spodziewaliście. Czwarta gala w 2022 roku niewątpliwie zostanie zapamiętana przez internautów na bardzo długo. Kto walczy na Fame MMA 16Lista walk poniżej:

 • Marcin Dubiel - Mateusz Tromba Trąbka
 • Robert Sutonator Pasut - Jacek Muran Murański
 • Patryk Bandura Bandurski - Alan Braveheart Kwieciński
 • Mateusz Meknife Lovers Janusz - Krystian Wilczak
 • Mariusz Hejter Słoński - Amadeusz Ferrari Roślik
 • Patryk Patrykos Domke - Adrian Polak Polański
 • Filip Filipek Marcinek - Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk
 • Dawid Dzinold Rzeźnik - Szymon Szymoo Besser
 • Wiktoria Wiki Jaroniewska - Marta Martirenti Rentel
 • Radosław Wiejski Koks Paszko - Natan Bóg Estetyki Marcoń

Kto walczy na Fame MMA 16?

Jakie walki na Fame MMA 16 wywołają ogromne emocje? Pierwszą ogłoszoną zawodniczką jest Elizabeth Anoru. Znacie ją jako Liza, z kanału Frania. Koleżanka Youtubera postanowiła spróbować swoich sił, w mieszanych sztukach walki, a jej rywalka to gwiazda z wysokiej półki. Jej walka nie odbędzie się na szesnastej odsłonie gali. Powód nie jest znany. Walką wieczoru będzie pojedynek Marcina Dubiela z Mateuszem Trąbką!

Wojtek Gola - wiek, rower, choroba, koty, wzrost, zarobki, partnerka, tatuaże, kiedyś

Sonda
Jakie zestawienie powinno być na Fame MMA 16?

Fame MMA 16 - ZAWODNICY

Walki na Fame MMA 16 sprawią, że z niecierpliwością będziecie czekać na siedemnastą odsłonę gali. Do okrągłej klatki po zwycięstwie z Kacprem Błońskim powraca Marcin Dubiel. Jego rywalem w walce wieczoru będzie Mateusz Trąbka. Były członek Ekipy Friza wygrał w debiucie z Tomaszem Gimperem Działowym.

Listen to "Skolim zdradza, jak treningi MMA pomogły mu odstawić alkohol" on Spreaker.