Robert Sutonator Pasut - Jacek Murański: GODZINA. Kiedy i o której walka Fame MMA 16?

i

Autor: FAME MMA Robert Sutonator Pasut - Jacek Murański: GODZINA. Kiedy i o której walka Fame MMA 16?

Robert Sutonator Pasut - Jacek Murański: WYNIK walki Fame MMA 16. Kto wygrał 5.11.2022?

2022-11-06 0:25

Wynik walki Fame MMA 16 - Robert Pasut vs Jacek Murański 5 listopada 2022 poznacie w tym miejscu! Starcie z czasem emocjonowało coraz bardziej. Początkowo internauci byli zaskoczeni takim zestawieniem, ale teraz faktycznie miało ono sens!

Spis treści

  1. Robert Pasut - Jacek Murański 5.11.2022: wynik walki

Robert Sutonator Pasut - Jacek Murański 5.11.2022: wynik walki Fame MMA 16 jest zaskakujący? Czy jednak wygrał faworyt ekspertów? Osoby, które nie mogły oglądać gali na żywo zastanawiają się na pewno, kto wygrał walkę 5.11.2022. Jacek Murański i Robert Pasut od kilku tygodni przygotowywali się do tego starcia. Początkowo była to walka, która nie miała powodów, by się odbyć. Pomiędzy panami nie było żadnego konfliktu. Dopiero kilkanaście dni temu faktycznie pojawiła się pierwsza iskra sprawiająca, że mocno się między nimi zagotowało. Ostatecznie też, to właśnie walka Murański vs Pasut 5 listopada 2022 należy do tych najbardziej elektryzujących!

Robert Pasut - Jacek Murański 5.11.2022: wynik walki

Wynik walki Fame MMA 16 Robert Sutonator Pasut - Jacek Murański jest arcyważny dla losów jednego z zawodników w federacji. Mówi się, że w przypadku porażki, Jacek Murański nie zawalczy już w federacji, za którą odpowiada między innymi Wojtek Gola i Michał Boxdel Baron. Wynik walki Pasut - Murański poznaliśmy tuż po północy. 

FAME MMA 16 LIVE - RELACJA ONLINE 5.11.2022, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

RUNDA 1: Robert Sutonator Pasut - Jacek Muran Murański

Walka rozpoczęła się od niskiego kopnięcia ze strony Pasuta. Trzy low-kicki ze strony Sutonatora, złapał za nowę Murański, ale to on znalazł się plecami do desek! Jacek Murański miał problem, bo po 40 sekundzie Pasut znalazł się w dosiadzie. Ruchliwy w parterze był Muran i prawie się wyrwał. Jednak w pewnym momencie oddał plecy, przez co Robert Pasut prawie zastosował duszenie zza pleców. Kilkanaście ciężkich sekund miał za sobą Murański. Na 25 sekund przed końcem przetoczył swojego rywala i przetrwał tata Mateusza! Zmęczony bardzo Sutonator!

RUNDA 2: Robert Sutonator Pasut - Jacek Muran Murański

Druga runda rozpoczęła się od ciosu ze strony Jacka Murańskiego, ale po ciosie wywrócił się na ziemię potykając się o nogi. Robert Pasut znowu znalazł się w dosiadzie i obijał tatę Mateusza młotkami. Sporo ciosów doszło do tytanowej głowy Murańskiego. Cały czas sędzia upominał Pasuta, by ten nie łapał za siatkę. Wysoki dosiad Pasuta i ciągle obijał głowę Murańskiego. Sędzia zdecydował się przerwać pojedynek! ROBERT PASUT wygrywa z Jackiem Murańskim!

Rapowe hity zawodników FAME MMA [Boxdel, Tromba, Nitro] | ESKA XD - Ale to już było! #60
Sonda
Fame MMA 17 - jaką walkę chciałbyś/chciałabyś zobaczyć?

Robert Sutonator Pasut: - Murański nie jest taki zły, ludzie. Chcę podziękować trenerowi Szyszce. Nie biłem na początku, chciałem go udusić. On ma twardą głowę i bałem się, że to nic nie da. Chcę teraz walczyć z Tańculą.

Jacek Murański: - Tu nie ma lipy. Tu nikt sobie nie pozwala na walki 17-sekundowe jak Marcin Najman. Robert był lepszy, no cóż. Nie to, żeby się tłumaczyć. Zostałem do tej walki tłumaczyć, ale zakażenie się wdało kilka dni temu. Obkopał mi chorą nogę. Zapalenie jest w wyniku nieszczęśliwego low-kicka. Jedno jest pewne. Ja jak i Robert nie ustalamy ustawek. Na dzień dzisiejszy przegrałem, no stało się, cóż. Był skuteczny i myślę, że jak Tańcula wygra walkę o pas to Pasut zasługuje na walkę.