Fame MMA 13 - walka Jacka Murańskiego. Kto i kiedy będzie jego rywalem?

2021-10-18 11:00
Jacek Murański
Autor: screen z Instagram/famemmatv

Choć 12. gala Fame MMA odbędzie się dopiero w drugiej połowie listopada, to wiadomo już kto wystąpi w kolejnej odsłonie. Jak się okazuje w oktagonie pojawi się debiutujący w federacji Jacek Murański, czyli ojciec Mateusza Murańskiego z serialu Lombard. Życie pod zastaw. Kto będzie jego rywalem? Kiedy odbędzie się walka?

Spis treści

  1. Fame MMA 13 - kiedy walka Jacka Murańskiego?
  2. Fame MMA 13 - z kim walczy Jacek Murański?

Fame MMA 13 - walka Jacka Murańskiego. Kto i kiedy będzie jego rywalem? To w ostatnim czasie zastanawia dosłownie wszystkich. Już w drugiej połowie listopada, dokładniej 20 dnia tego miesiąca odbędzie się Fame MMA 12. Jest to kolejna gala podczas której będzie się działo! Karta walk Fame MMA 12 zapowiada się ciekawie i została ogłoszona podczas pierwszej konferencji, która odbyła się w niedzielny wieczór 17 października. Oczywiście nie obyło się bez zaskoczeń, co jest oczywiście w stylu włodarzy federacji. Na listopadowej walce w oktagonie zmierzą się ze sobą debiutujący Mateusz Janusz znany z sieci jak Fit Lovers, a na przeciwko niego stanie Kacper Blonsky. To jednak nie koniec niespodzianek. Wiemy także, że na kolejnej, czyli 13. gali Fame MMA zawalczy Jacek Murański! Kiedy odbędzie się jego walka? Kto jest jego rywalem?

PARIS PLATYNOV ZAWALCZY W FAME MMA?

Fame MMA 13 - kiedy walka Jacka Murańskiego?

Kiedy walka Jacka Murańskiego? Kiedy jest Fame MMA 13? Data sportowego wydarzenia nie jest jeszcze oficjalnie znana. Najprawdopodobniej zostanie zorganizowana na początku 2022 roku i jak można się domyślać będzie to raczej styczeń.

Fame MMA 13 - z kim walczy Jacek Murański?

Kto jest rywalem Jacka Murańskiego na Fame MMA 13? Tego na ten moment oczywiście nie wiemy. Internauci spekulują jednak, że może to być Piotr 'Szeli' Szeliga, Marcin Najman lub Popek. Czy tak będzie? Tego dowiemy się z pewnością niedługo. Bądźcie czujni!

Fame MMA 12: Murański - Tańcula 2021. Kiedy i gdzie rewanż?

Sonda
Fame MMA 13 - czekasz na walkę Jacka Murańskiego?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze