Jacek Murański - wzrost, żona, syn, waga, walka, MMA. Kim jest tata Mateusza Murańskiego?

2022-02-20 16:40
Jacek Murański - wzrost, żona, syn, waga, walka, MMA. Kim jest tata Mateusza Murańskiego?
Autor: screen z filmu na YouTube: Ceremonia Ważenia LIVE | FEN 34: TOTALbet Fight Night / YouTube:FEN MMA Jacek Murański - wzrost, żona, syn, waga, walka, MMA. Kim jest tata Mateusza Murańskiego?

Jacek Murański to postać znana wszystkim widzom śledzącym gale Fame MMA, a także Fight Exclusive Night. Tata Mateusza Murańskiego to postać charyzmatyczna i wzbudzająca duże emocje wśród fanów sztuk walki. Kim jest Jacek Murański? Poznajcie go jeszcze lepiej już teraz.

Spis treści

  1. Jacek Murański - wzrost
  2. Jacek Murański - żona
  3. Jacek Murański - syn
  4. Jacek Murański - waga
  5. Jacek Murański - walka, MMA

Jacek Murański - wzrost, żona, syn, waga, walka, MMA, to kwestie, które najbardziej interesują internautów. Kim jest tata Mateusza Murańskiego? Zastanawiacie się, kto to jest Jacek Murański? Jeśli szukacie odpowiedzi na te pytania, to dobrze trafiliście, bo podrzucamy je w tym miejscu. Jacek Murański dał się poznać za sprawą wielu produkcji kinowych, seriali, ale najbardziej za sprawą pojawienia się podczas Fame MMA. W czasie trwania przygotowań, konferencji prasowych, ale również w narożniku mocno wspierał swojego syna, którego znacie z serialu Lombard. Życie Pod Zastaw. Pan Murański to również osoba, która pokazała się w świecie Fight Exclusive Night, czyli FEN. Obecny był podczas spotkania medialnego, a na ceremonii ważenia stanął na nawet wagę!

Fame MMA 11 KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 11?

WOJOWNICY HIGH LEAGUE 2 [PASHABICEPS, OWCA WK, FAGATA, LEXY CHAPLIN] | ESKA XD - Radio Eska #40
Sonda
Jacek Murański - Marcin Najman: kto wygrałby walkę?

Jacek Murański - wzrost

Jacek Murański ma 177 centymetrów wzrostu.

Jacek Murański - żona

Żona Jacka Murańskiego to osoba prywatna, dlatego informacje o niej są niedostępne.

Jacek Murański - syn

Syn Jacka Murańskiego to Mateusz. Najbardziej znany jest z serialu paradokumentalnego emitowanego w TV Puls, jednak nie jest to jego jedyna rola serialowa. Grał epizody m.in. w Na sygnale czy Ojcu Mateuszu. Dokładna data urodzenia Mateusza nie jest znana, wiadomo jedynie, że urodził się w 1994 roku, czyli w 2021 skończy 27 lat.

Jacek Murański - waga

Ile waży Jacek Murański? Waga nie jest tajemnicą po tym, gdy pojawił się na ceremonii ważenia, w zastępstwie za swojego syna przed FEN 34. Jacek Murański wniósł na wagę 102,4 kg.

Jacek Murański - walka, MMA

Jacek Murański opowiadał wielokrotnie, że jest świetnym zawodnikiem specjalizującym się w formule krav magi i jest sobie w stanie poradzić z kilkoma rywalami na raz. Mówi się, że jego rywalem w walce będzie Marcin Najman. El Testosteron chce, by starcie odbyło się na gali MMA VIP. Niewykluczone, że starcie, jeśli oficjalnie zostanie potwierdzone odbędzie się jednak w federacji FEN.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze