Fame MMA 12 - KARTA WALK, DATA, BILETY, MIEJSCE. Kiedy jest i kto walczy na Fame MMA 12?

2021-10-19 10:29
Fame MMA 12 - KARTA WALK, DATA, BILETY, MIEJSCE. Kiedy jest i kto walczy na Fame MMA 12?
Autor: Lizakowska / Fame MMA / materiał prasowy Fame MMA 12 - KARTA WALK, DATA, BILETY, MIEJSCE. Kiedy jest i kto walczy na Fame MMA 12?

Kiedy jest Fame MMA 12? Kto walczy na Fame MMA 12? Internauci z dużą niecierpliwością czekają na każdą kolejną galę z udziałem popularnych gwiazd social-mediów, platform internetowych, czy muzyki. Jak wygląda karta walk Fame MMA 12? Najnowsze informacje znajdziecie w jednym miejscu.

Spis treści

 1. Fame MMA 12 - KARTA WALK, WALKI
 2. Fame MMA 12 - DATA
 3. Fame MMA 12 - MIEJSCE

Fame MMA 12 - karta walk, data, bilety i miejsce, to cztery najważniejsze kwestie, jeśli chodzi o galę tej federacji. Zastanawiacie się, kiedy jest i kto walczy na Fame MMA 12? Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o walki na Fame MMA 12? Czy gala Fame MMA 12 jest w 2021 czy w 2022? Coraz więcej pytań pojawia się wokół wydarzenia, które za każdym razem emocjonuje internautów. Kibice liczą, że karta walk Fame MMA 12 będzie równie elektryzująca, jak miało miejsce w przypadku dziesiątej i jedenastej odsłony. Już pierwsze ogłoszenie na dwunastkę wywołało sporą ekscytację i zamieszenie w sieci. 

Fame MMA 12 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 12?

ESKA Live: Smolasty z koncertem, jakiego jeszcze nie widzieliście!

Fame MMA 12 - KARTA WALK, WALKI

Kto walczy na Fame MMA 12? Jak wygląda karta walk Fame MMA 12? W czasie konferencji przed jedenastą odsłoną wydarzenia dowiedzieliśmy się, że raper Filipek zawalczy z Amadeuszem Roślikiem, a Norbert Smoliński, czyli Smolasty zawalczy z Miłym Panem, Piotrem Kołaczyńskim. W połowie sierpnia 2021 dowiedzieliśmy się również, iż na Fame MMA 12 pojawią się dwaj freestyle'owcy. Mowa o Koro i Rybie. Kibice liczą, że na Fame MMA 12 pojawi się Popek, który w wyniku kontuzji nie zawalczył podczas dziesiątej odsłony wydarzenia. Liczyli też, że dojdzie do pierwszej obrony pasa i Kubańczyka w głównej roli. Tak się jednak nie stanie. Walką wieczoru będzie pojedynek Kasjusza Życińskiego z Marcinem Wrzoskiem.

 • Kasjusz Don Kasjo Życiński - Marcin Wrzosek
 • Adrian Polak Polański - Maksymilian Wiewiór Wiewiórka - walka o pas
 • Krzysztof Radzikowski - Piotr Bestia Piechowiak
 • Mateusz Fit Lovers Janusz - Kacper Blonsky Błoński
 • Karolina Zusje Smogulecka - Marta Martirenti Rentel
 • Mateusz Muran Murański - Arkadiusz Tańcula
 • Kamila Kamiszka Wybrańczyk - Anna Andrzejewska
 • Krystian Krycha Wilczak - Maciej Szewcu Szewczyk
 • Patryk Ryba Karaś - Kornel Koro Regel

Fame MMA 12 - DATA

Kiedy jest Fame MMA 12? Jedenasta odsłona gali odbyła się na początku października. Dwunastka natomiast odbędzie się 20 listopada 2021 roku.

Fame MMA 12 - MIEJSCE

Gdzie jest Fame MMA 12? Organizatorzy po gali w Arenie Gliwice, z udziałem kibiców, znów liczą, że uda się zorganizować wydarzenie z udziałem fanów walk na Fame MMA. Już wiadomo, że gala odbędzie się w Ergo Arenie.

Najnowsze