Fame MMA 12 - KARTA WALK, DATA, BILETY, MIEJSCE. Kiedy jest i kto walczy na Fame MMA 12?

i

Autor: Lizakowska / Fame MMA / materiał prasowy Fame MMA 12 - KARTA WALK, DATA, BILETY, MIEJSCE. Kiedy jest i kto walczy na Fame MMA 12?

Fame MMA 12 - KARTA WALK, DATA, BILETY, MIEJSCE. Kiedy jest i kto walczy na Fame MMA 12?

2021-11-20 11:22

Kiedy jest Fame MMA 12? Kto walczy na Fame MMA 12? Internauci z dużą niecierpliwością czekają na każdą kolejną galę z udziałem popularnych gwiazd social-mediów, platform internetowych, czy muzyki. Jak wygląda karta walk Fame MMA 12? Najnowsze informacje znajdziecie w jednym miejscu.

Spis treści

  1. Fame MMA 12 - KARTA WALK, WALKI
  2. Fame MMA 12 - DATA
  3. Fame MMA 12 - MIEJSCE

Fame MMA 12 - karta walk, data, bilety i miejsce, to cztery najważniejsze kwestie, jeśli chodzi o galę tej federacji. Zastanawiacie się, kiedy jest i kto walczy na Fame MMA 12? Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o walki na Fame MMA 12? Coraz więcej pytań pojawia się wokół wydarzenia, które za każdym razem emocjonuje internautów. Kibice liczą, że karta walk Fame MMA 12 będzie równie elektryzująca, jak miało miejsce w przypadku dziesiątej i jedenastej odsłony. Już pierwsze ogłoszenie na dwunastkę wywołało sporą ekscytację i zamieszenie w sieci. 

Fame MMA 12 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 12?

WSZYSTKO O FAME MMA 12 | ESKA XD - Radio Eska #35

Fame MMA 12 - KARTA WALK, WALKI

Kto walczy na Fame MMA 12? Jak wygląda karta walk Fame MMA 12? W czasie konferencji przed jedenastą odsłoną wydarzenia dowiedzieliśmy się, że raper Filipek zawalczy z Amadeuszem Roślikiem, a Norbert Smoliński, czyli Smolasty zawalczy z Miłym Panem, Piotrem Kołaczyńskim. W połowie sierpnia 2021 dowiedzieliśmy się również, iż na Fame MMA 12 pojawią się dwaj freestyle'owcy. Mowa o Koro i Rybie. Kibice liczą, że na Fame MMA 12 pojawi się Popek, który w wyniku kontuzji nie zawalczył podczas dziesiątej odsłony wydarzenia. Liczyli też, że dojdzie do pierwszej obrony pasa i Kubańczyka w głównej roli. Tak się jednak nie stanie. Walką wieczoru będzie pojedynek Kasjusza Życińskiego z Marcinem Wrzoskiem.

Fame MMA 12 - DATA

Kiedy jest Fame MMA 12? Jedenasta odsłona gali odbyła się na początku października. Dwunastka natomiast odbędzie się 20 listopada 2021 roku.

Fame MMA 12 - MIEJSCE

Gdzie jest Fame MMA 12? Organizatorzy po gali w Arenie Gliwice, z udziałem kibiców, znów liczą, że uda się zorganizować wydarzenie z udziałem fanów walk na Fame MMA. Już wiadomo, że gala odbędzie się w Ergo Arenie.

Sonda
Smolasty vs. Miły Pan. Kto wygra na Fame MMA 11?