Piotr Piechowiak

i

Autor: Screen z YT: Piotr Piechowiak | 15000 kcal w jedeń dzień!! | Ładowanie glikogenu / 6PAK

Piotr Piechowiak - wiek, wzrost, waga, Fame MMA, walka, Instagram, YouTube

2021-11-20 16:10

Piotr Piechowiak ponownie pojawi się w świecie MMA, dlatego już na ESKA.pl przybliżamy wam tego zawodnika! Kim jest Piotr Bestia Piechowiak, który zawalczy na Fame MMA 12 i co o nim wiemy? Więcej informacji o zawodniku przeczytacie poniżej!

Spis treści

  1. Piotr Piechowiak - wiek
  2. Piotr Piechowiak - wzrost 
  3. Piotr Piechowiak - waga 
  4. Piotr Piechowiak - Fame MMA 12
  5. Piotr Piechowiak - Instagram
  6. Piotr Piechowiak - YouTube

Fame MMA 12 zbliża się wielkimi krokami, a karta walk, która widnieje w sieci jest naprawdę emocjonująca. Podczas 12. edycji Fame MMA odbędzie się wiele emocjonujących walk. Jednym z zawodników jest Piotr Bestia Piechowiak, o którym fani Fame MMA mogli usłyszeć już podczas 5. gali tego sportowego wydarzenia. To właśnie podczas tej edycji Piotr Piechowiak wkroczył na ring i wyzwał na pojedynek Marcina Najmana. Do starcia tych dwóch zawodników ostatecznie doszło w 6. edycji Fame MMA, jednak dla Piotra Bestii Piechowiaka udział w oktagonie na tym się nie zakończył. Otóż okazja do ponownego wejścia na ring pojawiła się bardzo szybko i Piotr Piechowiak pojawił się w oktagonie 21 listopada 2020 roku. Wtedy jego przeciwnikiem był Piotr Szeliga, kulturysta i były hokeista. Czas na kolejne pojedynki. Kim jest Piotr Bestia Piechowiak i co o nim wiemy? Wszystkie najważniejsze, a tym samym najciekawsze informacje o rywalu znajdziecie poniżej. 

Sonda
Czy będziesz oglądać Fame MMA 12?

Piotr Piechowiak - wiek

Piotr Piechowiak ma 40 lat. Kulturysta urodził się 21 września 1981 roku.

Piotr Piechowiak - wzrost 

Piotr Piechowiak ma 174 cm wzrostu. 

Piotr Piechowiak - waga 

Piotr Piechowiak jest polskim popularnym kulturystą i zawodnikiem MMA, który waży 110 kg. 

Piotr Piechowiak - Fame MMA 12

Piotr Piechowiak zawalczy w nadchodzącej edycji Fame MMA 12, która odbędzie się już 20 listopada 2021 roku! Jego rywalem będzie Krzysztof Radzikowski.

Piotr Piechowiak - Instagram

Piotr Piechowiak posiada własne konto na Instagramie, które składa się z ponad 209 tysięcy obserwatorów oraz ponad 1,5 tysiąca opublikowanych przez niego zdjęć. 

Piotr Piechowiak - YouTube

Piotr Piechowiak posiada własny kanał w serwisie YouTube.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE