Krzysztof Radzikowski - wzrost, waga, MMA, żona, dziecko, wiek, rekord. Kim jest?

i

Autor: AP Photo/Lai Seng Sin / EAST NEWS Krzysztof Radzikowski - wzrost, waga, MMA, żona, dziecko, wiek, rekord. Kim jest?

Krzysztof Radzikowski - wzrost, waga, MMA, żona, dziecko, wiek, rekord. Kim jest?

2021-11-20 16:10

Kim jest Krzysztof Radzikowski? Wiele osób zastanawia się, co to za nowy zawodnik na Fame MMA. Oficjalnie były strongman, którego trenował sam Mariusz Pudzianowski, zawalczy podczas dwunastej odsłony wydarzenia. Zanim zadebiutuje w okrągłej klatce - poznajcie go już teraz.

Spis treści

  1. Krzysztof Radzikowski - wzrost
  2. Krzysztof Radzikowski - waga
  3. Krzysztof Radzikowski - MMA, rekord
  4. Krzysztof Radzikowski - żona
  5. Krzysztof Radzikowski - dziecko
  6. Krzysztof Radzikowski - wiek

Krzysztof Radzikowski - wzrost, waga, MMA, żona, dziecko, wiek, rekord, to najważniejsze informacje, jeśli chodzi o popularnego strongmana. Właśnie te frazy wpisują internauci chcąc jeszcze lepiej dowiedzieć się, kim jest Krzysztof Radzikowski. Jego postać jest znana miłośnikom telewizyjnego show Gogglebox. Wcześniej jednak był cenionym siłaczem, którego na co dzień trenował Mariusz Pudzianowski. Radzikowski pod czujnym okiem Pudziana dwukrotnie został drugim wicemistrzem Polski, wicemistrzem Europy, wicemistrzem Europy w wyciskaniu belki, a także mistrzem świata fedracji World Strongman Federation. Obecnie Krzysztof Radzikowski szykuje się do debiutu w okrągłej klatce MMA. Zawalczy podczas dwunastej odsłony wydarzenia!

Fame MMA 12 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 12?

Smolasty w ESKA Live - piosenka Uzależniony na żywo

Krzysztof Radzikowski - wzrost

Wzrost Krzysztofa Radzikowskiego nie jest tajemnicą. Sportowiec ma 187 centymetrów wzrostu! To całkiem dużo, przy tak umięśnionym ciele.

Krzysztof Radzikowski - waga

Ile waży Krzysztof Radzikowski 2021? W kwietniu wnosił na wagę ok. 135 kilogramów. Wówczas dążył jednak do redukcji, więc można się spodziewać, że obecnie waży ok. 125 kilogramów. Dokładny wynik poznamy w drugiej połowie listopada, czyli na ceremonii ważenia przed Fame MMA 12.

Krzysztof Radzikowski - MMA, rekord

Krzysztof Radzikowski w MMA to potwierdzona informacja. Pojawiła się ona jeszcze przed jedenastą odsłoną Fame MMA. Były strongman ma zadebiutować w klatce podczas Fame MMA 12.

Fame MMA 12 - KARTA WALK, DATA, BILETY, MIEJSCE. Kiedy jest i kto walczy na Fame MMA 12?

Krzysztof Radzikowski - żona

Krzysztof Radzikowski ma żonę? Internauci od kilku miesięcy zachodzą w głowę i zastanawiają się, kim jest partnerka popularnego sportowca. Odpowiedzi na te pytanie nie ma i długo nie będzie. Chroni on swoje życie prywatne.

Krzysztof Radzikowski - dziecko

Krzysztof Radzikowski w czerwcu 2021 pochwalił się pierwszym potomkiem w swojej rodzinie. W mediach społecznościowych ogłosił, że jego synek ma na imię Antoni.

Krzysztof Radzikowski - wiek

Krzysztof Radzikowski urodził się 18 sierpnia 1981 w Głownie, czyli mieście w powiecie zgierskim. W 2021 roku popularny sportowiec świętował 40. urodziny. 

Sonda
Czy Krzysztof Radzikowski poradzi sobie w FAME MMA?