Fame MMA 12 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 12?

i

Autor: Lizakowska / Fame MMA Fame MMA 12 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 12?

Fame MMA 12 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 12?

2021-11-20 11:59

Fame MMA 12 - karta walk to zdecydowanie podstawowa sprawa, jeśli chodzi o sporty walki. Kto z kim walczy na Fame MMA 12? Jakie walki na Fame MMA 12 dostarczą kibicom w hali i fanom przed szklanymi ekranami ogromnych emocji? Oprócz pojedynku o mistrzowski pas zobaczycie pojedynek Kasjusza Życińskiego z cenionym zawodnikiem MMA! Karta walk Fame MMA 12 do sprawdzenia w jednym miejscu!

Spis treści

 1. Fame MMA 12 - KARTA WALK, WALKI

Fame MMA 12 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY, czyli trzy podstawowe kwestie, jeśli chodzi o tę federację. Kto walczy na Fame MMA 12? Jak wygląda karta walk Fame MMA 12? Jak prezentuje się karta walk Fame MMA listopad 2021? Pytania dotyczące walk zadają osoby, które śledzą zmagania od pierwszej gali, ale również osoby, które dopiero niedawno polubiły pojedynki influencerów. W czasie jedenastej odsłony wydarzenia w okrągłej klatce pojawił się Sylwester Wardęga, Marcin Dubiel, a także Filip Zabielski, czyli absolutna czołówka polskich gwiazd internetu. Oprócz tego doszło do pojedynku pomiędzy dobrze znanymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Norbert Smoliński, bardziej znany jako Smolasty, podjął rękawice i zmierzył się z Piotrem Kołaczyńskim, Miłym Panem. Walka wieczoru to natomiast starcie odwiecznych rywali. Borys Mańkowski stanął na przeciwko Normanowi Parke. Obaj zawalczyli w formule bokserskiej przez 15 minut bez podziału na rundy i bez przerw.

Fame MMA 13 - DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY

Smolasty w ESKA Live - piosenka Duże oczy NA ŻYWO

Fame MMA 12 - KARTA WALK, WALKI

Karta walk Fame MMA 12 to kolejne znane nazwiska i elektryzujące zestawienia. Już, gdy się patrzy to emocje robią się coraz większe. Kasjusz Życiński zawalczy z Marcinem Wrzoskiem, czyli legendarnym zawodnikiem MMA. Adrian Polański, czyli zdobywca pasa kategorii półśredniej, postara się obronić tytuł w pojedynku z Maksymilianem Wiewiórką. Nowym nabytkiem federacji Fame MMA jest strongman, Krzysztof Radzikowski!

Fame MMA 12 karta walk

 • Kasjusz Don Kasjo Życiński - Marcin Wrzosek - walka wieczoru
 • Adrian Polak Polański - Maksymilian Wiewiór Wiewiórka, walka o pas - co-main event
 • Mateusz Fit Lovers Janusz - Kacper Blonsky Błoński
 • Krzysztof Radzikowski - Piotr Bestia Piechowiak
 • Karolina Zusje Smogulecka - Marta Martirenti Rentel
 • Jacek Murański - Arkadiusz Tańcula
 • Kamila Kamiszka Wybrańczyk - Anna Andrzejewska
 • Krystian Krycha Wilczak - Maciej Szewcu Szewczyk
 • Patryk Ryba Karaś - Kornel Koro Regel
 • Adrian Wieliczko vs Jakub „Dragon” Kaczmarski

Zawodnicy Fame MMA 12 to dobrze znane osobistości, ale również kolejne gwiazdy, które zapragnęły wejść do okrągłej klatki, by udowodnić swoją wyższość. Do oktagonu wraca Kasjusz Życiński, który przegrał swój ostatni pojedynek. W formule bokserskiej mierzył się z Normanem Parke. Pierwszą obronę mistrzowskiego pasa zaserwuje nam Adrian Polański. Ten został wyzwany przez Maksymiliana Wiewiórkę. Coraz głośniej jest o tym, że w Fame MMA zadebiutuje gwiazda sceny muzycznej, Ewelina Lisowska.

Fame MMA 12 - KARTA WALK, DATA, BILETY, MIEJSCE. Kiedy jest i kto walczy na Fame MMA 12?

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć Ewelinę Lisowską w FAME MMA?