Mateusz Janusz 'Fit Lovers' - wiek, wzrost, Fame MMA, dziewczyna, przeszczep, walki, Instagram

2021-11-20 16:12
Mateusz Janusz 'Fit Lovers'
Autor: screen z YouTube/FIT LOVERS

Kim jest Mateusz Janusz? Informacji o mężczyźnie szuka coraz więcej osób, a to wszystko przez jego debiut w Fame MMA 12. Co musicie wiedzieć o chłopaku z duetu Fit Lovers? Najważniejsze informacje na jego temat, a także jego walki, znajdziecie w artykule poniżej.

Spis treści

 1. Mateusz Janusz 'Fit Lovers' - wiek
 2. Mateusz Janusz 'Fit Lovers' - wzrost
 3. Mateusz Janusz 'Fit Lovers' - dziewczyna
 4. Mateusz Janusz 'Fit Lovers' - Fame MMA
 5. Mateusz Janusz 'Fit Lovers' - przeszczep
 6. Mateusz Janusz 'Fit Lovers' - osiągnięcia
 7. Mateusz Janusz 'Fit Lovers' - Instagram

Mateusz Janusz 'Fit Lovers' - wiek, wzrost, Fame MMA, dziewczyna, przeszczep, walki, Instagram takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów w sieci. Mateusz Janusz to trener personalny, osobowość medialna, a także polski youtuber, którego większość osób kojarzy z kanału Fit Lovers, który współtworzy z Pamelą Stefanowicz - swoją narzeczoną. Na początku kariery dokładnie w 2014 roku publikowali materiały wideo o tematyce fitness, co jak widać mocno się opłaciło. Cztery lata później na YouTube wybiło im ponad milion subskrypcji, a w dodatku kanał Fit Lovers stał się drugim, najbardziej popularnym kanałem w sieci. Zaczęły się wyróżnienia, nagrody i oczywiście coraz większa rozpoznawalność. Oprócz tego duet Fit Lovers wziął udział w programie TVN Ameryka Express, a także drugiej edycji programu rozrywkowego TVP2 Dance Dance Dance, którą wygrali. Co jeszcze musicie wiedzieć o Mateuszu?

PARIS PLATYNOV ZAWALCZY W FAME MMA?

Mateusz Janusz 'Fit Lovers' - wiek

Ile lat ma Mateusz Janusz? Celebryta urodził się dokładnie 18 listopada 1991 roku w Lęborku.

Mateusz Janusz 'Fit Lovers' - wzrost

Jakiego wzrostu jest Mateusz Janusz z Fit Lovers? Takiej informacji nie znajdziemy na ten moment w sieci.

Mateusz Janusz 'Fit Lovers' - dziewczyna

Czy Mateusz Janusz z Fit Lovers ma dziewczynę? Okazuje się, że serce celebryty jest już od dawna zajęte przez Pamelę Stefanowicz. Pamela tworzy z Mateuszem duet Fit Lovers. Co ciekawe, ich historia jest bardzo ciekawa ponieważ poznali się na studiach. Oboje studiowali wychowanie fizyczne i mieszkali w jednym akademiku. Początkowo łączyła ich przyjaźń, a następnie przerodziło się to w głęboką miłość. W 2018 roku dokładnie w Las Vegas Mateusz oświadczył się Pameli.

Mateusz Janusz 'Fit Lovers' - Fame MMA

Mateusz Janusz z Fit Lovers zawalczy na Fame MMA 12 już 20 listopada 2021 roku w Gdańsko-Sopockiej Ergo Arenie. Mateusz zmierzy się z Kacprem Błońskim i co ciekawe, będzie to jego debiut.

Mateusz Janusz 'Fit Lovers' - przeszczep

Mateusz Janusz postanowił jakiś czas temu walczyć ze swoim kompleksem. W tym celu wybrał się do miasta uznawanego za kolebkę klinik transplantacyjnych, czyli Stambułu, gdzie poddał się zabiegowi przeszczepienia włosów. Relacja z zajścia była dostępna na Instagramie celebryty.

Mateusz Janusz 'Fit Lovers' - osiągnięcia

Jeśli chodzi o karierę sportową, Mateusz Janusz z Fit Lovers ma na swoim koncie wiele osiągnięć. Jest utytułowanym zawodnikiem Fitness Federacji IFBB, a w dodatku może pochwalić się tytułami takimi jak:

 • Wicemistrz Polski podczas Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness w Kielcach, 2014
 • Wielokrotny medalista podczas Mistrzostw Polski XMA
 • Zwycięzca Grand Prix Warszawy podczas FIWE 2015
 • Laureat 3. miejsca w europejskim konkursie Fitness Gimnastycznym Arnold Classic Europe, w kategorii Fitness Mężczyzn, 2015

Mateusz Janusz 'Fit Lovers' - Instagram

Mateusz Janusz figuruje na Instagramie pod nazwą @mattmeknife gdzie obserwuje go na ten moment ponad 500 tys. followersów. Oprócz tego chłopaka można znaleźć na wspólnym koncie z jego narzeczoną Pamelą - @fit.lovers, gdzie gromadzi się ponad 1,7 mln użytkowników!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze