Artur Sargsyan

i

Autor: Screen z YouTube/TVN7

Artur Sargsyan - wiek, walka, dziewczyna, operacja, kontuzja, wzrost, Hotel Paradise, Instagram

2021-05-25 14:32

Kim jest Artur Sargsyan? To nie zwycięzca Hotelu Paradise 2, ale także internetowy celebryta. Oprócz tego mężczyzna nie wyobraża sobie życia bez sportu i amatorsko trenuje boks. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Spis treści

  1. Artur Sargsyan - wiek
  2. Artur Sargsyan - wzrost
  3. Artur Sargsyan - walka
  4. Artur Sargsyan - dziewczyna
  5. Artur Sargsyan - Hotel Paradise
  6. Artur Sargsyan - Instagram

Artur Sargsyan - wiek, walka, dziewczyna, operacja, kontuzja, wzrost, Hotel Paradise, Instagram. Takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów. Kim jest Artur Sargsyan? Mężczyzna dał się poznać widzom jako uczestnik reality-show TVN7 - Hotel Paradise. Wziął udział w drugiej odsłonie programu i doszedł do samego finału z Atą Postek. Para przyjaciół wspólnie rozbiła swoje złote kule, zgarniając przy tym nagrodę główną czyli pieniądze. Od tamtej pory Artur stał się osobą medialną, a w sieci rozwija karierę influencera. Co ciekawe, ma ormiańskie korzenie, przez co wyróżnia się nietypową, wręcz interesującą urodą. Dawniej mieszkał w Stanach Zjednoczonych, gdzie pracował jako opiekun do dzieci. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Trybson przed galą FEN 34: TOTALBet Fight Night

Artur Sargsyan - wiek

Ile lat ma Artur Sargsyan? Niestety nie znamy dokładnej daty urodzenia celebryty. Najprawdopodobniej w 2021 skończy 23 lata.

Artur Sargsyan - wzrost

Jakiego wzrostu jest Artur Sargsyan? Mężczyzna jest dosyć wysoki, jednak nie wiemy ile dokładnie mierzy wzrostu.

Artur Sargsyan - walka

Artur Sargsyan nie wyobraża sobie życia bez sportu. Trenuje boks, ale jego miłość na tym się nie kończy. Uwielbia także biegać i pływać, a niebawem widzowie mieli oglądać go na ringu podczas FEN 34 w piątek 28 maja. Mężczyzna miał zmierzyć się z Kamilem Piórkowskim, który razem z nim był w Hotelu Paradise 2. Niestety kontuzja pokrzyżowała mu plany i na jego miejsce wskoczył Adam Radziszewski.

Sonda
FEN 34: Kamil Piórkowski vs Adam Radziszewski. Kto wygra?

Artur Sargsyan - dziewczyna

Czy Artur Sargsyan ma dziewczynę? Najprawdopodobniej serce mężczyzny jest wolne lub bardzo dobrze chroni swoją prywatność. Co ciekawe, na początku 2021 roku media rozpisywały się o jego związku z blondynką - Julią Szymankiewicz, jednak w ostatnim czasie nie zobaczymy na ich Instagramach wspólnych zdjęć.

Artur Sargsyan - Hotel Paradise

Artur Sargsyan to uczestnik Hotelu Paradise 2, który dotarł do finału i wygrał program. Choć wszedł do programu nietypowo - ponieważ wszyscy myśleli, że jest tylko barmanem, to po ujawnieniu świetnie radził sobie na rajskiej wyspie. Przez dłuższy czas był w parze z Dominiką, jednak pod koniec sezonu jego uwagę przykuła Ata Postek. Para doszła do finału, wygrywając nie tylko program i pieniądze, ale także przyjaźń.

Artur Sargsyan - Instagram

Artur Sargsyan jest aktywny na Instagramie. jego konto obserwuje na ten moment ponad 230 tys. followersów. Znajdziecie go bez problemu pod nazwą @artur.sargsyan_official.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE