Ata Postek - wiek, wzrost, prawdziwe imię, kiedyś, rodzice, chłopak, brat, kto to, Instagram

2021-05-27 9:53
Ata Postek
Autor: Screen z YouTube/TVN7

Kim jest Ata Postek? Wiele osób może kojarzyć ją z reality show TVN7 - Hotel Paradise. Oprócz tego to gwiazda instagrama, która zgromadziła dookoła siebie wielu fanów. Kim dokładnie jest Ata Postek? Ile ma lat i czy ma chłopaka? Najważniejsze informacje na jej temat, znajdziecie poniżej.

Spis treści

  1. Ata Postek - wiek
  2. Ata Postek - wzrost
  3. Ata Postek - prawdziwe imię
  4. Ata Postek - kiedyś
  5. Ata Postek - rodzice
  6. Ata Postek - chłopak
  7. Ata Postek - brat
  8. Ata Postek - Instagram

Ata Postek - wiek, wzrost, prawdziwe imię, kiedyś, rodzice, chłopak, brat, kto to, Instagram. Takie frazy najczęściej wyszukiwane są przez internautów. Kim jest Ata Postek? To nie tylko celebrytka i influencerka, ale także zwyciężczyni drugiej edycji programu TVN7 - Hotel Paradise. Ata była jedną z uczestniczek, która weszła do hotelu na Bali w trakcie programu i nieźle namieszała. Zaprzyjaźniła się z innymi domownikami, ale zdecydowanie największa przyjaźń narodziła się miedzy nią, a Sonią Szklanowską. Co ciekawe, Ata wygrała program razem z Arturem Sargsyan, a para, która walczyła z nimi o pierwsze miejsce to właśnie Sonia i Łukasz Karpiński.

Od momentu pojawienia się w telewizji, Ata zdobyła nie tylko popularność, ale także wiernych fanów. Dziś jest jedną z popularniejszych gwiazd na Instagramie, a w dodatku robi karierę celebrytki. Ata zdecydowanie potrafi zwrócić na siebie uwagę, kocha zwierzęta i niebawem pojawi się w nowym programie - One Night Squad, którego premiera odbędzie się 28 maja na player.pl. Co jeszcze musicie wiedzieć na jej temat? Poznajcie ją bliżej!

Hotel Paradise 3 - zwiastun i dni emisji reality show

QUIZ. Uczestnicy "Hotelu Paradise" nie znali odpowiedzi na te proste pytania. A Ty? Sprawdź się

Pytanie 1 z 10
Kto napisał "Ogniem i mieczem"?

Ata Postek - wiek

Ile lat ma Ata Postek? Nie znamy dokładnej daty urodzenia celebrytki, jednak wiemy że skończyła 28 lat.

Ata Postek - wzrost

Jakiego wzrostu jest Ata Postek? Mężczyźni nie potrafią przejść obok niej obojętnie! Jednak nie wiemy, ile dokładnie ma wzrostu.

Ata Postek - prawdziwe imię

Jak naprawdę ma na imię Ata Postek? Ata to nie imię, lecz skrót od jej prawdziwego imienia Beata.

Ata Postek - kiedyś

Jak Ata Postek wyglądała kiedyś? To zastanawia wiele osób. Jak się okazuje Ata, poprawiła nieco swoją urodę, dlatego kiedyś wyglądała całkiem inaczej.

Ata Postek - rodzice

Kim są rodzice Aty Postek? To również ciekawi wiele osób, jednak Ata trzyma to w tajemnicy. Kiedy była uczestniczką Hotelu Paradise, wspomniała tylko, że nagrodą chciałaby podzielić się właśnie ze swoją rodziną.

Ata Postek - chłopak

Czy Ata Postek ma chłopaka? Celebrytka mocno broni swojej prywatności, jednak w ostatnim czasie pojawiły się plotki, że może być związana z Piotrem Kukulskim.

Ata Postek - brat

Czy Ata Postek ma rodzeństwo? Kim jest jej brat? Okazuje się, że Piotr Postek to również internetowy celebryta. Oprócz tego chłopak obraca się w świecie gwiazd, jest ich znanym fryzjerem, a w dodatku większość zna go z makijażowych filmów Magdaleny Pieczonki. To on zajmuje się włosami między innymi Joanny Opozdy, czy też Natalii Siwiec. Wiele razy pojawiał się również w roli eksperta w programach takich jak Dzień Dobry TVN oraz Pytanie na Śniadanie.

Ata Postek - Instagram

Ata Postek jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu wpisując jej imię i nazwisko, lub nick @atapostek. Konto Aty jest prywatne i obserwuje ją na ten moment ponad 249 tys. followersów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze