Ata Postek

i

Autor: Screen z YouTube/TVN7

Ata Postek - wiek, wzrost, prawdziwe imię, kiedyś, rodzice, chłopak, brat, kto to, Instagram

2021-05-27 9:53

Kim jest Ata Postek? Wiele osób może kojarzyć ją z reality show TVN7 - Hotel Paradise. Oprócz tego to gwiazda instagrama, która zgromadziła dookoła siebie wielu fanów. Kim dokładnie jest Ata Postek? Ile ma lat i czy ma chłopaka? Najważniejsze informacje na jej temat, znajdziecie poniżej.

Spis treści

  1. Ata Postek - wiek
  2. Ata Postek - wzrost
  3. Ata Postek - prawdziwe imię
  4. Ata Postek - kiedyś
  5. Ata Postek - rodzice
  6. Ata Postek - chłopak
  7. Ata Postek - brat
  8. Ata Postek - Instagram

Ata Postek - wiek, wzrost, prawdziwe imię, kiedyś, rodzice, chłopak, brat, kto to, Instagram. Takie frazy najczęściej wyszukiwane są przez internautów. Kim jest Ata Postek? To nie tylko celebrytka i influencerka, ale także zwyciężczyni drugiej edycji programu TVN7 - Hotel Paradise. Ata była jedną z uczestniczek, która weszła do hotelu na Bali w trakcie programu i nieźle namieszała. Zaprzyjaźniła się z innymi domownikami, ale zdecydowanie największa przyjaźń narodziła się miedzy nią, a Sonią Szklanowską. Co ciekawe, Ata wygrała program razem z Arturem Sargsyan, a para, która walczyła z nimi o pierwsze miejsce to właśnie Sonia i Łukasz Karpiński.

Od momentu pojawienia się w telewizji, Ata zdobyła nie tylko popularność, ale także wiernych fanów. Dziś jest jedną z popularniejszych gwiazd na Instagramie, a w dodatku robi karierę celebrytki. Ata zdecydowanie potrafi zwrócić na siebie uwagę, kocha zwierzęta i niebawem pojawi się w nowym programie - One Night Squad, którego premiera odbędzie się 28 maja na player.pl. Co jeszcze musicie wiedzieć na jej temat? Poznajcie ją bliżej!

Hotel Paradise 3 - zwiastun i dni emisji reality show

QUIZ. Uczestnicy "Hotelu Paradise" nie znali odpowiedzi na te proste pytania. A Ty? Sprawdź się

Pytanie 1 z 10
Kto napisał "Ogniem i mieczem"?

Ata Postek - wiek

Ile lat ma Ata Postek? Nie znamy dokładnej daty urodzenia celebrytki, jednak wiemy że skończyła 28 lat.

Ata Postek - wzrost

Jakiego wzrostu jest Ata Postek? Mężczyźni nie potrafią przejść obok niej obojętnie! Jednak nie wiemy, ile dokładnie ma wzrostu.

Ata Postek - prawdziwe imię

Jak naprawdę ma na imię Ata Postek? Ata to nie imię, lecz skrót od jej prawdziwego imienia Beata.

Ata Postek - kiedyś

Jak Ata Postek wyglądała kiedyś? To zastanawia wiele osób. Jak się okazuje Ata, poprawiła nieco swoją urodę, dlatego kiedyś wyglądała całkiem inaczej.

Ata Postek - rodzice

Kim są rodzice Aty Postek? To również ciekawi wiele osób, jednak Ata trzyma to w tajemnicy. Kiedy była uczestniczką Hotelu Paradise, wspomniała tylko, że nagrodą chciałaby podzielić się właśnie ze swoją rodziną.

Ata Postek - chłopak

Czy Ata Postek ma chłopaka? Celebrytka mocno broni swojej prywatności, jednak w ostatnim czasie pojawiły się plotki, że może być związana z Piotrem Kukulskim.

Ata Postek - brat

Czy Ata Postek ma rodzeństwo? Kim jest jej brat? Okazuje się, że Piotr Postek to również internetowy celebryta. Oprócz tego chłopak obraca się w świecie gwiazd, jest ich znanym fryzjerem, a w dodatku większość zna go z makijażowych filmów Magdaleny Pieczonki. To on zajmuje się włosami między innymi Joanny Opozdy, czy też Natalii Siwiec. Wiele razy pojawiał się również w roli eksperta w programach takich jak Dzień Dobry TVN oraz Pytanie na Śniadanie.

Ata Postek - Instagram

Ata Postek jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu wpisując jej imię i nazwisko, lub nick @atapostek. Konto Aty jest prywatne i obserwuje ją na ten moment ponad 249 tys. followersów.