Kamil Piórkowski

i

Autor: Screen z YouTube/TVN7

Kamil Piórkowski - Hotel Paradise, vs Artur, dziewczyna, MMA, wiek, wzrost, Instagram

2021-05-24 15:41

Kim jest Kamil Piórkowski? To nie tylko internetowy celebryta, ale także uczestnik drugiego sezonu reality-show Hotel Paradise. Oprócz tego mężczyzna interesuje się sportem, co można zauważyć spoglądając na jego sylwetkę. Poznajcie go bliżej, w tym artykule.

Spis treści

  1. Kamil Piórkowski - wiek
  2. Kamil Piórkowski - wzrost
  3. Kamil Piórkowski - dziewczyna
  4. Kamil Piórkowski - Hotel Paradise
  5. Kamil Piórkowski - MMA
  6. Kamil Piórkowski - Instagram

Kamil Piórkowski - Hotel Paradise, vs Artur, dziewczyna, MMA, wiek, wzrost, Instagram. Takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów. Kim jest Kamil Piórkowski? Mężczyzna dał się poznać telewidzom jako uczestnik reality-show TVN7 - Hotel Paradise. Pojawił się w drugiej edycji i mocno namieszał w hotelu na Bali. Choć nie udało mu się dojść do finału, zdobył popularność i rozpoznawalność w świecie show biznesu. Kamil Piórkowski od urodzenia jest Ślązakiem i mieszka w Chorzowie. Będąc w programie opowiadał, że pracuje jako event manager i jest właścicielem agencji hostess. Oprócz tego jest optymistą, ma poczucie humoru i na pierwszy rzut oka widać, że kocha podróżować i uprawiać sport. Jest typem zwycięzcy, stawiającym na rozwój osobisty, a negocjacje ma w małym palcu i potrafi zarządzać ludźmi. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Trybson przed galą FEN 34: TOTALBet Fight Night

Kamil Piórkowski - wiek

Ile lat ma Kamil Piórkowski? Nie znamy dokładnej daty urodzenia celebryty, jednak najprawdopodobniej w 2021 roku skończy 27 lat.

Kamil Piórkowski - wzrost

Jakiego wzrostu jest Kamil Piórkowski? Mężczyzna jest dosyć wysoki, jednak nie wiemy dokładnie ile mierzy wzrostu.

Kamil Piórkowski - dziewczyna

Czy Kamil Piórkowski ma dziewczynę? Raczej serce celebryty nie jest zajęte lub po prostu dobrze chroni swoją prywatność. W ostatnim czasie zrobiło się jednak bardzo głośno o jego związku z Nathalią Fok z trzeciej edycji Hotel Paradise. Spekulacje wywołała ich wspólna sesja zdjęciowa, niczym małżeńska. Nie były to jednak zdjęcia z ich ślubu, lecz ze współpracy.

Kamil Piórkowski - Hotel Paradise

Kamil Piórkowski to barwny i dosyć kontrowersyjny uczestnik Hotelu Paradise 2. W ciągu programu sparował się z Julią Skrodzką i choć początkowo widzowie mieli okazję na udaną relację, przeżyli zaskoczenie. Niestety Kamil zaczynał być niemiły dla kolegów i koleżanek z hotelu, a także popadł w spory konflikt z Magdą Jankowską. W trakcie trwania sezonu został wyrzucony z programu przez Bartka Graczyka. Następnie mógł zostać przywrócony do programu, jednak jego była partnerka Julia, nie przewróciła go z powrotem do ekipy. Kamil Piórkowski w Hotelu Paradise zaprzyjaźnił się najbardziej z Ivanem Yevtushenko, a także z jego partnerką Anią Matyasek.

Kamil Piórkowski - MMA

Kamil Piórkowski stoczy swoją pierwszą zawodową walkę podczas FEN 34 w piątek 28 maja. W oktagonie początkowo miał zmierzyć się z Arturem Sargsyanem, który razem z nim był w Hotelu Paradise 2 jednak kontuzja wykluczyła przeciwnika z gry. Miejsce Artura zastąpi Adam Radziszewski.

Sonda
FEN 34: Kamil Piórkowski vs Adam Radziszewski. Kto wygra?

Kamil Piórkowski - Instagram

Kamil Piórkowski jest aktywny na Instagramie, jednak jego konto jest prywatne. Aby zobaczyć jego zdjęcia i relacje należy dodać go do obserwowania. Kamila znajdziecie bez problemu wpisując jego imię i nazwisko w lupkę lub nick @kamil.hotelparadise2. Obecnie jego konto zgromadziło ponad 180 tys. followersów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE