Adam Radziszewski

i

Autor: Screen z YouTube/TVN7

Adam Radziszewski - wzrost, wiek, MMA, FEN, Mam Talent, Hotel Paradise, dziewczyna, Instagram

2021-05-27 14:57

Kto to Adam Radziszewski? To internetowy celebryta, który dał się poznać widzom w programie TVN7 - Hotel Paradise. Mężczyzna wziął udział w pierwszej edycji show w 2020 roku i tak zyskał popularność. Adam jest też ogromnym fanem sportu, co widać po jego sylwetce. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Spis treści

  1. Adam Radziszewski - wiek
  2. Adam Radziszewski - wzrost
  3. Adam Radziszewski - FEN
  4. Adam Radziszewski - Mam Talent
  5. Adam Radziszewski - Hotel Paradise
  6. Adam Radziszewski - dziewczyna
  7. Adam Radziszewski - Instagram

Adam Radziszewski - wzrost, wiek, MMA, FEN, Mam Talent, Hotel Paradise, dziewczyna, Instagram takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów. Kim jest Adam Radziszewski? Jak się okazuje to chłopak, którego wszędzie jest pełno. Adam, który mieszka w Trąbkach Wielkich pod Gdańskiem, dał się poznać widzom w pierwszej edycji Hotelu Paradise. To właśnie on dołączył do obsady i zamieszkał na kilka tygodni w hotelu na Bali. Mężczyzna wyróżniał się charakterem, a także momentami było o nim bardzo głośno. Po programie jego kariera rozpoczęła się w szybkim tempie i dziś jest jedną z popularniejszych osób w sieci. Oprócz tego Adam uwielbia sport i nie wyobraża sobie życia bez treningów. Co ciekawe, stoczy też debiutującą walkę podczas gali FEN 34. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Mateusz Murański przed galą FEN 34: TOTALBet Fight Night

Adam Radziszewski - wiek

Ile lat ma Adam Radziszewski? Nie znamy jego dokładnej daty urodzenia, jednak wiemy, że ma 25 lat.

Adam Radziszewski - wzrost

Jakiego wzrostu jest Adam Radziszewski? Takiej informacji nie znajdziemy w sieci, jednak jest on wysokim mężczyzną.

Adam Radziszewski - FEN

Adam Radziszewski stoczy swoją pierwszą zawodową walkę podczas FEN 34 w piątek 28 maja. W oktagonie zmierzy się z Kamilem Piórkowskim, który był uczestnikiem drugiej edycji Hotelu Paradise. Adam zastępuje Artura Sargsyan, który początkowo miał walczyć z Kamilem, jednak wykluczyła go kontuzja.

Sonda
FEN 34: Kamil Piórkowski vs Adam Radziszewski. Kto wygra?

Adam Radziszewski - Mam Talent

Adam Radziszewski w wieku 12 lat był w Mam Talent i co ciekawe, Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Kuba Wojewódzki dali mu trzy razy na tak. Chłopak zaśpiewał wtedy piosenkę patriotyczną "Hej, hej ułani!". Poniżej możecie obejrzeć jego występ.

Adam Radziszewski - Hotel Paradise

Adam Radziszewski to uczestnik pierwszej edycji Hotelu Paradise. Mężczyzna był dosyć kontrowersyjnym uczestnikiem i zawsze było o nim głośno. Co ciekawe, był w Parze z Martyną, a także z Violą, która bardzo mu się podobała.

Adam Radziszewski - dziewczyna

Czy Adam Radziszewski ma dziewczynę? Serce mężczyzny jest najprawdopodobniej wolne.

Adam Radziszewski - Instagram

Adam Radziszewski jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu wpisując jego imię i nazwisko lub nic @adam_radziszewskii.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE