Radek Pestka

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Zwycięzca "Top Model" zdał maturę w wieku 28 lat. Radek Pestka świętuje!

2024-07-11 10:33

Zwycięzca piątej edycji "Top Model" pochwalił się swoim najnowszym osiągnięciem – zdaniem matury. 28-letni Radek Pestka zaskoczył fanów, którzy kompletnie nie spodziewali się tego, że maj był dla niego wyjątkowo stresującym momentem. Co więcej, model zapowiedział kolejny, ważny krok w swoim życiu.

Radek Pestka chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami kadrami ze swojego życia. Niektóre chwile jednak stara się zostawić dla siebie. Szczególnie te, które są dla niego wyjątkowo stresujące. Nic w tym dziwnego. Podobnie było w przypadku podejścia przez niego do egzaminów dojrzałości. Wiele osób zapewne nie zdawało sobie sprawy z tego, że zwycięzca piątej edycji "Top Model" nie podszedł do matury w momencie, w którym robili to jego rówieśnicy. W wyniku różnych zawirowań życiowych Radek musiał przerwać naukę w szkole średniej, ale nigdy nie porzucił marzeń o dokończeniu edukacji. Teraz postanowił zrealizować swój plan. Zwycięzca programu udowodnił, że nigdy nie jest za późno na realizację swoich edukacyjnych ambicji. Zdaną maturą w wieku 28 lat pokazał, że determinacja i wsparcie bliskich mogą pomóc pokonać nawet największe przeszkody.

Doda kończy karierę. Co na to Lanberry?

Radek Pestka - matura

Po wygranej w "Top Model" Radek Pestka zdobył dużą popularność i zaczął rozwijać swoją karierę w świecie mody. Jednak jego edukacyjne ambicje pozostały niezrealizowane ze względu na wcześniejsze problemy życiowe. Po kilku latach pełnych wyzwań model zdecydował się wrócić do szkoły i przystąpić do egzaminu dojrzałości. Dzięki wsparciu rodziny i przyjaciół udało mu się z sukcesem zakończyć tę edukacyjną przygodę.

Maturka w końcu zdana! W wieku 28 lat, można? Można!

Po uzyskaniu świadectwa maturalnego Radek Pestka nie zamierza spocząć na laurach. Już teraz zapowiedział, że zamierza kontynuować naukę na studiach. Choć nie zdradził jeszcze, jaki kierunek wybierze, fani nie szczędzą mu pochwał i trzymają kciuki za jego dalsze sukcesy.

! Let’s go! Dzięki wszystkim bliskim za support, wiarę we mnie, że się uda. No i sobie za wielogodzinne ślęczenie nad książkami. Najbardziej duma z ustnych 100%"

Gratulujemy Radkowi i życzymy powodzenia na jego dalszej edukacyjnej drodze.