Radek Pestka z Top Model nie pochwala jednopłciowej pary w Tańcu z Gwiazdami. Co powiedział?

2022-08-09 15:21 Joanna Dembek
Radek Pestka
Autor: AKPA Radek Pestka

To pierwszy razy, kiedy w tańcu z gwiazdami zobaczymy męsko-męską parę. Tabloidy nie omieszkały zrobić z tego medialnego szumu i wypytują gwiazdy, co sądzą na ten temat. Wypowiedział się między innymi Radek Pestka znany z programu Top Model. Szczerze przyznaje, że w tej kwestii jest tradycjonalistą.

W 2015 roku Radek Pestka zwyciężył w programie Top Model. Wygrał 100 tysięcy złotych, sesję zdjęciowym w magazynie "Glamour" i kontrakt z agencją Avant. Dla jurorów, 19-letni wówczas chłopak był istnym objawieniem, dostał więc szansę na rozpoczęcie międzynarodowej kariery. Radek jednak nie wykorzystał drzemiącego w nim potencjału. Ostatecznie postawił na karierę influencera. Joanna Krupa nie kryła oburzenia jego postawą i w 2016 roku, na łamach se.pl powiedziała, że wolałaby w Top Model widzieć osoby, które poważniej podchodzą do programu i nie planują zostać celebrytami.

Radek Pestka woli tradycyjne pary w Tańcu z Gwiazdami, ponieważ to lepszy widok

Po zmarnowanej szansie na światową karierę w modelingu, Radek Pestka w rozmowie z portalem przeambitni.pl wyznał, co sądzi na temat jednopłciowej pary w Tańcu z Gwiazdami, którego nowa edycja startuje już na jesieni tego roku.

Raczej jestem tradycjonalistą, taniec powinien być kobieta z mężczyzną - powiedział szczerze.

W światowych edycjach Dancing with the Stars pojawiały się pary męsko-męskie. Odnosząc się do tego, Radek dodał:

Jest to też fajna inicjatywa, żeby pokazać odbiorcom, że jest to totalnie normalne. Jednak jestem tym tradycjonalistą, który woli, gdzie faktycznie, jak się patrzy na taniec towarzyski, że jest to mężczyzna z kobietą - słuchamy w rozmowie z Michałem Szczygłem.

Trzeba przyznać, że dwóch mężczyzn w tańcu towarzyskim będzie ciekawym widokiem, a dla producentów programu jest to na pewno dobry sposób na przyciągnięcie widzów przed telewizory.

Sonda
Będziesz kibicować Jackowi Jelonkowi w Tańcu z Gwiazdami?
Eska Summer City i wspólna jazda na wrotkach w M1 Radom
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE