Zdalne nauczanie: od kiedy 2021? Grudzień czy styczeń?

2021-12-07 13:41
Zdalne nauczanie: od kiedy 2021? Grudzień czy styczeń?
Autor: Vladimir Trefilov/SPUTNIK Russia/East News Zdalne nauczanie: od kiedy 2021? Grudzień czy styczeń?

Od kiedy zdalne nauczanie 2021? W grudniu czy w styczniu wszyscy uczniowie przejdą na tryb nauki na odległość? Niewątpliwie zdalne nauczanie to najgorętszy temat od kilku dni, a nawet tygodni. Wiele osób zastanawia się, jaką decyzję podejmie ministerstwo, w związku z rosnącą liczbą zachorowań.

Spis treści

  1. Zdalne nauczanie: od kiedy 2021?

Zdalne nauczanie: od kiedy 2021? Grudzień czy styczeń? Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o zdalne nauczanie grudzień 2021. Co wiadomo, jeśli chodzi o zdalne nauczanie styczeń 2022? Uczniowie tradycyjnie, jak obserwujemy od kilku miesięcy, podzielili się na dwa obozy. Jedni marzą o tym aż ministerstwo ogłosi przejście na tryb nauki na odległość, a drudzy liczą, że zdalne nauczanie w Polsce już nigdy nie będzie wprowadzone. Szczególnie głośno w tym temacie było w listopadzie oraz grudniu. Osoby ze szkół średnich i podstawowych, podejrzewały, że szkoły zamknięte 13 grudnia 2021 to możliwy scenariusz. Tymczasem rząd przypomina, że obecnie decyzję o przejściu na lekcje online podejmuje dyrektor w porozumieniu z Inspektorem Sanitarnym. W ostatnich dniach 5,4 procent przedszkoli i placówek wychowania przedszkolnego, 21,6 procent szkół podstawowych i 17,1 procent ponadpodstawowych pracowało zdalnie, o czym poinformowało Ministerstwo Edukacji i Nauki, powołując się na dane od kuratorów.

Nauka zdalna od 20 grudnia 2021! Do kiedy wszystkie szkoły zamknięte?

Pogadane z Sarą James
Sonda
Nauka zdalna czy stacjonarna?

Zdalne nauczanie: od kiedy 2021?

Od kiedy zdalne nauczanie 2021? To jedno z najważniejszych pytań w ostatnich dniach, a nawet tygodniach. Uczniowie zastanawiają się, czy minister edukacji i nauki, tak jak rok temu, ogłosi przejście na tryb nauki na odległość. Przemysław Czarnek powiedział niedawno, że ostateczną decyzję w tej sprawie podejmuje minister zdrowia. Sam jednak nie chciałby, by wszyscy uczniowie ponownie spędzali całe dnie przed komputerami: - Te szkody to jest brak wiedzy, zła kondycja fizyczna i psychiczna. Podkreślił, że dopóki jest możliwość chodzenia do szkoły w trybie stacjonarnym, dopóty będziemy to robić.

Zdalne nauczanie grudzień 2021 - czy będzie? Jasny komunikat ministra!

Zdalne nauczanie ma również wpływ na wzrok uczniów. Nauka zdalna, długie przebywanie w pomieszczeniach zamkniętych, ciągły kontakt z smartfonami, tabletami czy ekranami komputerów powodują poważne kłopoty zdrowotne, powiedział szef MEiN Przemysław Czarnek. Ostatecznie nauka zdalna rozpocznie się 20 grudnia i potrwa do 9 stycznia 2022.

Studniówka 2022 ODWOŁANA? Ostateczna decyzja może szokować!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze