Zdalne nauczanie: od kiedy 2021? Grudzień czy styczeń?

i

Autor: Vladimir Trefilov/SPUTNIK Russia/East News Zdalne nauczanie: od kiedy 2021? Grudzień czy styczeń?

Zdalne nauczanie: od kiedy 2021? Grudzień czy styczeń?

2021-12-07 13:41

Od kiedy zdalne nauczanie 2021? W grudniu czy w styczniu wszyscy uczniowie przejdą na tryb nauki na odległość? Niewątpliwie zdalne nauczanie to najgorętszy temat od kilku dni, a nawet tygodni. Wiele osób zastanawia się, jaką decyzję podejmie ministerstwo, w związku z rosnącą liczbą zachorowań.

Spis treści

  1. Zdalne nauczanie: od kiedy 2021?

Zdalne nauczanie: od kiedy 2021? Grudzień czy styczeń? Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o zdalne nauczanie grudzień 2021. Co wiadomo, jeśli chodzi o zdalne nauczanie styczeń 2022? Uczniowie tradycyjnie, jak obserwujemy od kilku miesięcy, podzielili się na dwa obozy. Jedni marzą o tym aż ministerstwo ogłosi przejście na tryb nauki na odległość, a drudzy liczą, że zdalne nauczanie w Polsce już nigdy nie będzie wprowadzone. Szczególnie głośno w tym temacie było w listopadzie oraz grudniu. Osoby ze szkół średnich i podstawowych, podejrzewały, że szkoły zamknięte 13 grudnia 2021 to możliwy scenariusz. Tymczasem rząd przypomina, że obecnie decyzję o przejściu na lekcje online podejmuje dyrektor w porozumieniu z Inspektorem Sanitarnym. W ostatnich dniach 5,4 procent przedszkoli i placówek wychowania przedszkolnego, 21,6 procent szkół podstawowych i 17,1 procent ponadpodstawowych pracowało zdalnie, o czym poinformowało Ministerstwo Edukacji i Nauki, powołując się na dane od kuratorów.

Nauka zdalna od 20 grudnia 2021! Do kiedy wszystkie szkoły zamknięte?

Pogadane z Sarą James
Sonda
Nauka zdalna czy stacjonarna?

Zdalne nauczanie: od kiedy 2021?

Od kiedy zdalne nauczanie 2021? To jedno z najważniejszych pytań w ostatnich dniach, a nawet tygodniach. Uczniowie zastanawiają się, czy minister edukacji i nauki, tak jak rok temu, ogłosi przejście na tryb nauki na odległość. Przemysław Czarnek powiedział niedawno, że ostateczną decyzję w tej sprawie podejmuje minister zdrowia. Sam jednak nie chciałby, by wszyscy uczniowie ponownie spędzali całe dnie przed komputerami: - Te szkody to jest brak wiedzy, zła kondycja fizyczna i psychiczna. Podkreślił, że dopóki jest możliwość chodzenia do szkoły w trybie stacjonarnym, dopóty będziemy to robić.

Zdalne nauczanie grudzień 2021 - czy będzie? Jasny komunikat ministra!

Zdalne nauczanie ma również wpływ na wzrok uczniów. Nauka zdalna, długie przebywanie w pomieszczeniach zamkniętych, ciągły kontakt z smartfonami, tabletami czy ekranami komputerów powodują poważne kłopoty zdrowotne, powiedział szef MEiN Przemysław Czarnek. Ostatecznie nauka zdalna rozpocznie się 20 grudnia i potrwa do 9 stycznia 2022.

Studniówka 2022 ODWOŁANA? Ostateczna decyzja może szokować!