Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2022 strona - gdzie, kiedy i jak sprawdzić wyniki 8-klasisty?

2022-06-29 16:58
Egzamin ósmoklasisty
Autor: Pixabay

Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2022 to coś, na co czekają wszyscy uczniowie, którzy w tym roku przystąpili do testu na zakończenie szkoły podstawowej. Rezultat ich starań jest bardzo ważny, ponieważ będzie miał wpływ na ich dalszą szkolną drogę. Wiadomo już, kiedy i gdzie będzie można sprawdzić liczbę zdobytych punktów.

Wyniki egzaminu ósmoklasisty stresują uczniów, którzy mają przed sobą kolejny etap edukacji. Osiągnięte wyniki na egzaminie 8-klasisty 2022 decydują o tym, jakie będą mieli szanse na dostania się do wymarzonej szkoły średniej. Co ważne, tego testu nie można nie zdać, ale warto pamiętać, że to jeden z tych egzaminów, do których podejście jest obowiązkowe. Absolwenci szkół podstawowych sprawdzają swoją wiedzę, jaką przyswoili na pierwszym etapie swojej edukacji. Kiedy będzie można sprawdzić wyniki? O której godzinie? Na jakiej stronie internetowej? Odpowiedzi na te ważne pytania znajdziecie niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Rekrutacja do liceum 2022 - punkty, terminy, etapy, zasady. Jak wygląda rekrutacja?

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051

Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2022 - kiedy i o której?

Data i godzina opublikowania wyników egzaminu ósmoklasisty 2022 są już znane. Uczniowie dowiedzą się, jak poszły im testy w piątek 1 lipca. Wszystkie rezultaty mają zostać zamieszczone na stronie internetowej punktualnie o 10:00. Gdzie ich szukać?

ZOBACZ TAKŻE: Egzamin ósmoklasisty 2022 - ile punktów trzeba zdobyć? Czy można nie zdać?

Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2022 - gdzie? Strona internetowa

Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2022 zostaną zamieszczone na specjalnej stronie internetowej. Aby poznać liczbę zdobytych punktów, uczniowie muszą wejść na adres wyniki.edu.pl. Następnie muszą wpisać login i hasło, które powinni dostać od dyrektora swojej placówki szkolnej lub wychowawcy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze