Egzamin ósmoklasisty

i

Autor: Pixabay

Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2022 strona - gdzie, kiedy i jak sprawdzić wyniki 8-klasisty?

2022-06-29 16:58

Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2022 to coś, na co czekają wszyscy uczniowie, którzy w tym roku przystąpili do testu na zakończenie szkoły podstawowej. Rezultat ich starań jest bardzo ważny, ponieważ będzie miał wpływ na ich dalszą szkolną drogę. Wiadomo już, kiedy i gdzie będzie można sprawdzić liczbę zdobytych punktów.

Wyniki egzaminu ósmoklasisty stresują uczniów, którzy mają przed sobą kolejny etap edukacji. Osiągnięte wyniki na egzaminie 8-klasisty 2022 decydują o tym, jakie będą mieli szanse na dostania się do wymarzonej szkoły średniej. Co ważne, tego testu nie można nie zdać, ale warto pamiętać, że to jeden z tych egzaminów, do których podejście jest obowiązkowe. Absolwenci szkół podstawowych sprawdzają swoją wiedzę, jaką przyswoili na pierwszym etapie swojej edukacji. Kiedy będzie można sprawdzić wyniki? O której godzinie? Na jakiej stronie internetowej? Odpowiedzi na te ważne pytania znajdziecie niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Rekrutacja do liceum 2022 - punkty, terminy, etapy, zasady. Jak wygląda rekrutacja?

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051

Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2022 - kiedy i o której?

Data i godzina opublikowania wyników egzaminu ósmoklasisty 2022 są już znane. Uczniowie dowiedzą się, jak poszły im testy w piątek 1 lipca. Wszystkie rezultaty mają zostać zamieszczone na stronie internetowej punktualnie o 10:00. Gdzie ich szukać?

ZOBACZ TAKŻE: Egzamin ósmoklasisty 2022 - ile punktów trzeba zdobyć? Czy można nie zdać?

Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2022 - gdzie? Strona internetowa

Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2022 zostaną zamieszczone na specjalnej stronie internetowej. Aby poznać liczbę zdobytych punktów, uczniowie muszą wejść na adres wyniki.edu.pl. Następnie muszą wpisać login i hasło, które powinni dostać od dyrektora swojej placówki szkolnej lub wychowawcy.