Wielka Zabawa TV Puls 2021 - program. Kto wystąpi na koncercie w Mrągowie?

2021-07-30 14:48
Zenek Martyniuk
Autor: WBF

Po raz kolejny TV Puls zagości w Mrągowie, a prosto z wielkiej sceny największe hity zaśpiewają popularne gwiazdy disco-polo i nie tylko. Już w piątek, 30 lipca odbędzie się koncert zatytułowany Wielka zabawa TV Puls, natomiast wydarzenie poprowadzą Łukasz Rybarski i Beata Rybarska z Kabaretu Pod Wyrwigroszem. Co będzie się działo? Kto pojawi się na scenie?

Wielka Zabawa TV Puls 2021 - program. Kto wystąpi na koncercie w Mrągowie? Lista artystów robi wrażenie! Już w piątek, 30 lipca  godzinie 20:00 w warmińsko-mazurskim Mrągowie, odbędzie się koncert Wielka zabawa TV Puls. Oprócz dobrych brzmień nie zabraknie także dawki dobrego humoru, który zagwarantują gwiazdy z branży kabaretowej, między innymi Kabaret Paranienormalni, Ireneusz Krosny i Kabaret Pod Wyrwigroszem. Wydarzenie poprowadzi małżeński duet Łukasz Rybarski i Beata Rybarska własnie z Kabaretu Pod Wyrwigroszem, a hasłem przewodnim koncertu będą porcelanowe gody, które w tym roku obchodzą. Choć rok temu Wielka Zabawa TV Puls się nie odbyła ze względu na obostrzenia i sytuację związaną z pandemią, to tegoroczna edycja ma szansę przejść do historii. Kto zadba o muzyczną atmosferę prosto z wielkiej sceny? Te nazwiska robią wrażenie!

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz

Wielka Zabawa TV Puls 2021 - GWIAZDY

O muzyczne doznania widzów w piątek 30 lipca, podczas koncertu Wielka Zabawa TV Puls zadbają między innymi:

  • Zenek Martyniuk z zespołem Akcent
  • Kajra i Sławomir
  • zespół MIG
  • Patrycja Runo

Transmisja koncertu Wielka Zabawa TV Puls 2021 rozpocznie się w telewizji o godzinie 20:00, natomiast powtórkę będzie można obejrzeć w niedzielę 1 sierpnia o godzinie 16:15.

Najnowsze