Maryla Rodowicz

i

Autor: Grzegorz Ksel/REPORTER/EastNews

Wakacyjna Trasa Dwójki Sopot 2021 - BILETY. Gdzie kupić wejściówki? Ile kosztują?

2021-08-23 15:42

Wakacyjna Trasa Dwójki dobiega końca. Przed nami ostatni przystanek, jakim jest Sopot. Na scenie amfiteatru w Operze Leśnej wystąpi plejada gwiazd, która zadba o niesamowitą atmosferę. Gdzie dostać wejściówki na ostatni koncert Lato, muzyka, zabawa? Czy bilety są darmowe? Najważniejsze informacje na ten temat znajdziecie w poniższym artykule.

Wakacyjna Trasa Dwójki Sopot 2021 - BILETY. Gdzie kupić wejściówki? Ile kosztują? Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy. Identycznie jest w przypadku Wakacyjnej Trasy Dwójki, która przez każdy letni weekend dostarczała niesamowicie muzycznych wrażeń. Koncerty odbywały się od końca czerwca 2021 kolejno w miastach takich jak: Mrągowo, Żywiec, Świnoujście, Płock, Koszalin, Augustów, Kielce, Ostróda oraz w Chełmie. Tym razem przyszła pora na nadmorski Sopot, w którym Wakacyjna Trasa Dwójki dobiegnie końca. Już w niedzielę 29 sierpnia na scenie amfiteatru w Operze Leśnej wystąpią ze swoimi hitami popularni artyści z Polski i ze świata! Będzie to Roksana Węgiel, Viki Gabor, Maryla Rodowicz, Rafał Brzozowski, Helena Vondrackova, Joanna Moro, Gromee, Dagmara Jaworska, Paweł Skiba, Andre, Boys, Classic, Zenek Martyniuk, Ricchi & Poveri, a także światowa gwiazda Eurowizji - Stefania.

Wakacyjna Trasa Dwójki - Chełm. Najbardziej przebojowa impreza lata!

Wakacyjna Trasa Dwójki Sopot 2021 - BILETY [CENA, GDZIE KUPIĆ]

Bilety na Wakacyjną Trasę Dwójki w Sopocie są całkowicie darmowe. Wystarczy zarezerwować je na stronie WorldMedia klikając w niebieski przycisk 'zarezerwuj zaproszenie'. Następnie należy wybrać ilość biletów oraz wcisnąć przycisk 'rezerwuj'. Uwaga - jednorazowo można zarezerwować tylko cztery wejściówki. Należy się spieszyć, ponieważ bilety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki w najlepszej piekarni!

Sonda
Wakacyjna Trasa Dwójki - oglądasz?