Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Żywiec

i

Autor: TVP

Wakacyjna Trasa Dwójki Płock - BILETY. Gdzie i po ile kupić wejściówki na koncert 18.07.2021?

2021-07-18 10:14

Lato, muzyka, zabawa. Tak brzmi hasło koncertów Telewizyjnej Dwójki. Tym razem na widzów czeka moc atrakcji i muzycznych wrażeń w Płocku. Na scenie pojawią się znani artyści, którzy sprawią, że każdy będzie chciał tańczyć do białego rana. Gdzie i po ile kupić bilety na koncert 18 lipca? Szczegóły znajdziecie poniżej.

Wakacyjna Trasa Dwójki Płock - BILETY. Gdzie i po ile kupić wejściówki na koncert 18.07.2021? Takiej informacji z pewnością szuka wiele osób. Wakacyjna Trasa Dwójki to koncerty, które cieszą się ogromnym powodzeniem. Widzowie uwielbiają letnie brzmienia w rytm największych hitów, a także klasyków disco-polo. Po Mrągowie, Żywcu i Świnoujściu, przyszła pora na Płock. To właśnie tam prosto ze sceny gwiazdy zaśpiewają swoje największe hity. Widzowie będą mieli okazję posłuchać artystów takich jak: Don Vasyl, Paulla, Bayer Full, Andre, Clasic, Mejk i nie tylko. Koncert odbędzie się w niedzielę 18 lipca, a jego transmisja pojawi się w TVP2 po godzinie 20:00. Szykuje się moc atrakcji i wieczór pełen muzycznych wrażeń. Gdzie zakupić bilety na Wakacyjną Trasę Dwójki w Płocku?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 w Świnoujściu. Kto wystąpi?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Płock [BILETY 18.07]

Gdzie kupić bilety na Wakacyjną Trasę Dwójki? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób zainteresowanych niedzielnym koncertem. To bardzo proste i wszystko można zrobić online! Wstęp na wszystkie koncerty Wakacyjnej Trasy Dwójki jest całkowicie darmowy. Należy tylko wcześniej dokonać rezerwacji, ponieważ liczba miejsc na widowni jest ograniczona. Szybko i sprawnie można zrobić to na stronie internetowej bilety.tvp.pl klikając w prawym górnym rogu niebieski napis Zarezerwuj zaproszenie.