wakacyjna trasa dwójki

i

Autor: Damian Klamka/East News

Wakacyjna Trasa Dwójki Ostróda 2021 - BILETY. Gdzie kupić wejściówki i po ile?

2021-08-15 20:25

Wakacyjna Trasa Dwójki trwa w najlepsze, jednak powoli będzie dobiegać końca. Za nami aż siedem koncertowych przystanków w różnych częściach Polski, ale jeszcze trzy przed nami. Na wszystkich zainteresowanych czeka jeszcze koncert między innymi w Ostródzie, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę 15 sierpnia. Gdzie kupić bilety na imprezę?

Wakacyjna Trasa Dwójki to koncerty, które odbywają się co weekend od początku wakacji. Popularni artyści z branży muzycznej śpiewali swoje największe hity z Mrągowa, Żywca, Świnoujścia, Płocka, Koszalina, Augustowa oraz z Kielc. To jednak nie koniec! Na wszystkich zainteresowanych czekają jeszcze trzy muzyczne przystanki, a będzie to Ostróda w województwie warmińsko-mazurskim, Chełm na Lubelszczyźnie oraz nadmorski Sopot. Wszystko co dobre niestety szybko się kończy, ale jedno jest pewne. Podczas koncertów, które zbliżają się wielkimi krokami będzie się działo. Najpierw na wszystkich czeka impreza w niedzielę 15 sierpnia w Ostródzie, gdzie na wielkiej scenie wystąpią między innymi bracia Golec uOrkiestra, Agnieszka Włodarczyk, Sławomir z żoną Kajrą, Shazza, Playboys oraz gwiazda Eurowizji z Azerbejdżanu, czyli Efendi.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - wielkie gwiazdy w Augustowie!

Wakacyjna Trasa Dwójki Ostróda 2021 - BILETY [15.08]

BILETY na koncert Wakacyjnej Trasy Dwójki w Ostródzie są darmowe. Zarezerwować je można TUTAJ klikając w niebieskie pole 'zarezerwuj zaproszenie'. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego należy spieszyć się z pobraniem darmowej wejściówki! Koncert Lato, muzyka, zabawa już w niedzielę 15 sierpnia, natomiast transmisja telewizyjna jak zawsze w TVP2 o godzinie 20:00.