Wakacyjna Trasa Dwójki

i

Autor: Grzegorz Ksel/REPORTER/EastNews

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Chełm. Gdzie kupić bilety i po ile? [BILETY, CENA]

2021-08-22 14:56

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Tak jest również w przypadku koncertów Telewizyjnej Dwójki - Lato, muzyka, zabawa. Przed nami przedostatni koncert, który odbędzie się w Chełmie, a prosto z Amfiteatru w Kumowej Dolinie swoje największe hity zaśpiewają popularni artyści. Gdzie i po ile kupić bilety na koncert?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 przez całe lato dostarczała wszystkim ogromnych emocji. Powód? Oczywiście zabawa na całego w rytm najlepszych hitów, wspaniali prowadzący, konkursy z nagrodami i artyści z Polski oraz zagranicy. Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy, dlatego wielkimi krokami zbliża się przedostatni przystanek wydarzenia. Po wielu koncertach w różnych zakątkach naszego kraju, przyszła pora na Lubelszczyznę i malowniczy Chełm, który znajduje się niedaleko granicy z Ukrainą. To właśnie tam cała ekipa Telewizyjnej Dwójki wraz z plejadą gwiazd, zawita do Amfiteatru w Kumowej Dolinie w niedzielę 22 sierpnia. Impreza jak zawsze będzie transmitowana w telewizji, a na scenie swoje największe hity zaśpiewają artyści tacy jak: Edyta Górniak, Paulla, Halina Frąckowiak, Ryszard Makowski, zespół Weekend, Marien, Defis, Norbi, Wiktoria & Julia oraz Bayera. Gdzie można znaleźć bilety na niedzielny koncert?

Wakacyjna Trasa Dwójki - Chełm. Najbardziej przebojowa impreza lata!

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Chełm [BILETY, CENA]

Gdzie można dostać bilety na koncert 22 sierpnia w Chełmie? BILETY na muzyczne wydarzenie Wakacyjnej Trasy Dwójki są całkowicie darmowe. Zarezerwować można było je TUTAJ klikając w niebieskie pole 'zarezerwuj zaproszenie'. Niestety koncert jest tak oblegany, że wejściówki rozpłynęły się w mgnieniu oka, a w dodatku liczba miejsc w Amfiteatrze jest ograniczona. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Ten kto nie załapał się na darmową wejściówkę będzie mógł obejrzeć koncert Lato, muzyka, zabawa już w niedzielę 22 sierpnia jak zawsze w TVP2 o godzinie 20:00.

Sonda
Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - będziesz oglądać tę imprezę?