Viki Gabor

i

Autor: AKPA

Viki Gabor zaśpiewa za darmo. Wiemy, gdzie i kiedy zagra koncert za friko

2023-03-29 13:51

Viki Gabor uwielbia być na scenie. Fani piosenkarki mają kolejną okazję, by posłuchać swojej idolki na żywo i to całkowicie za darmo. 15-letnia artystka zapowiedziała wyjątkowy koncert w jednej z warszawskich galerii handlowych. To doskonała okazja, by nie tylko posłuchać jej największych hitów, ale również kawałków z płyty ID. Poznajcie szczegóły.

Viki Gabor - koncert w Złotych Tarasach w Warszawie to doskonała okazja, by posłuchać nie tylko największych hitów tej zdolnej artystki, ale również utworów, które znalazły się na wydanym w listopadzie krążku ID. Choć Viki ma dopiero 15 lat, może pochwalić się bogatym katalogiem muzycznym. Piosenkarka ma na swoim koncie aż dwie płyty studyjne, z czego druga, zatytułowana ID, to ukłon w stronę jej muzycznych fascynacji. Zamiast radiowego popu, który zdominował wydany w 2020 roku debiut, słyszymy na nim utwory inspirowane R&B, a nawet trapem. Nastoletnia gwiazda nie ukrywa, że marzy jej się wyruszenie w trasę koncertową z prawdziwego zdarzenia. Zanim to jednak nastąpi, fani będą mieli okazję posłuchać jej całkowicie za darmo. Artystka wystąpi bowiem w warszawskiej galerii handlowej.

Tata i siostra Viki Gabor w serialu Netfliksa! Rodzina wokalistki rusza na podbój świata

Viki Gabor o płycie ID, duecie z Maleną i udziale w Eurowizji Junior 2022

Viki Gabor w Złotych Tarasach

To będzie duże wydarzenie muzyczne! Właściciele popularnej galerii handlowej regularnie organizują darmowe koncerty dla swoich klientów. Już 31 marca na wyjątkowej scenie rozłożonej na 1. piętrze obiektu zaśpiewa sama Viki Gabor. Wielbiciele z pewnością usłyszą hity z repertuaru nastoletniej artystki, jak i mniej znane kawałki. Start wydarzenia o godzinie 19:00. To zapewne również dobra okazja, by podpisać krążek ID i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.