Viki Gabor

i

Autor: AKPA

Tata i siostra Viki Gabor w serialu Netfliksa! Rodzina wokalistki rusza na podbój świata

2023-03-25 16:47

Nie jest tajemnicą, że rodzina Viki Gabor jest bardzo uzdolniona. Do tej pory jej rodzice i rodzeństwo pozostawali jednak w cieniu. Niebawem się to zmieni. Tata i siostra 15-letniej artystki wzięli bowiem udział w produkcji, która wkrótce zadebiutuje na Netfliksie. Mowa o serialu Infamia. O czym jest? Co o nim wiemy?

Rodzina stanowi dla Viki Gabor największe oparcie. Wokalistka zawsze może liczyć na swoich rodziców i rodzeństwo. To właśnie oni zarazili 15-latkę miłością do muzyki i pomogli jej w odniesieniu sukcesu muzycznego. Do tej pory to jednak mama Viki najczęściej pojawiała się w mediach. Pani Ewelina nawet kilkukrotnie wystąpiła ze swoją sławną córką na scenie. Teraz przyszedł czas na tatę i siostrę wykonawczyni hitu Napad na serce. Jak dowiedzieliśmy się z oficjalnych kanałów Viki i jej managementu w mediach społecznościowych, Melisa i Darek Gabor wystąpili w zapowiadanej przez Netfliksa produkcji Infamia. Serial ma opowiadać losy nastoletniej Romki, która próbuje odnaleźć siebie, balansując między współczesnym światem nastolatków, a tradycyjnymi romskimi zasadami.

Viki Gabor wskazała najlepszego polskiego artystę. To popularny raper!

Viki Gabor pomogła fanowi zdobyć 500 ZŁOTYCH! Na jej koncertach dzieją się DZIWNE rzeczy

Melisa i Darek Gabor w Infamia

Na ten moment nie wiadomo, jakie role w serialu zagrali tata i siostra Viki Gabor. Młoda gwiazda jest jednak bardzo dumna, czemu dała wyraz na swoim Instagramie, udostępniając oficjalną informację dotyczącą tytułu. Nieznana jest też data premiery Infamii. Wszystko jednak wskazuje na to, że na tę produkcję warto zaczekać.

Sonda
Lubisz muzykę Viki Gabor?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE