szkoła

i

Autor: Piotr Mecik/East News

Typowe teksty nauczycieli. Te słowa na pewno słyszałeś w szkole! QUIZ

2021-10-14 9:31

Każdego ucznia przechodzą ciarki lub wybucha śmiechem, gdy słyszy te słowa z ust nauczycieli. Czy znasz kultowe teksty, które dosyć często padają na lekcjach lub podczas przerw? Niektóre to prawdziwe hity, które każdy z nas kiedyś usłyszał. Sprawdź, w naszym quizie, czy będziesz potrafił poprawnie je dokończyć. Uwaga - niektóre hasła są podchwytliwe!

Typowe teksty nauczycieli, to prawdziwe perełki, które z pewnością każdy z nas słyszał w swojej szkole! Niejeden uczeń mógłby wymienić co najmniej kilka tekstów, które słyszy się nie tylko na lekcjach, ale także na przerwach. Niektóre irytują, a jeszcze inne mocno śmieszą, lecz to co jest najważniejsze - pozostają w naszych pamięciach na bardzo długo! Pedagodzy nie tylko mają swój styl przekazywania wiedzy uczniom, ale również powiedzenia, które niektórzy zapisują nawet w zeszytach. Do klasycznych tekstów należą oczywiście słowa zapraszam do tablicy, ale takich zdań jest znacznie więcej!

Dzień Edukacji Narodowej 2021 - życzenia, wierszyki krótkie długie na 14 października

Jeśli naukę w szkole macie już dawno za sobą, to rozwiązując ten quiz, na pewno powrócą wam sentymentalne wspomnienia z beztroskiej młodości. Jednak jeśli nadal się uczucie, z pewnością mocno się uśmiechniecie, bo typowy tekst na pewno niedługo pojawi się na waszej lekcji.

Szkoła - typowe teksty nauczycieli

Pytanie 1 z 14
Dzwonek/przerwa jest dla ...
Daria - piosenka Love Blind na żywo [ESKA Live]