Dzień Edukacji Narodowej 2021 - życzenia, wierszyki krótkie długie na 14 października

2021-10-14 8:33
życzenia, wierszyki
Autor: pixabay.com

Dzień Edukacji Narodowej jest nazywany również Dniem Nauczyciela. To święto wszystkich pedagogów, którzy od poniedziałku do piątku edukują swoich młodych podopiecznych. Z tej okazji warto złożyć swoim nauczycielom życzenia, które wywołają uśmiech na ich buziach. Te najpiękniejsze znajdziecie na ESKA.pl.

Dzień Edukacji Narodowej 2021 - życzenia, wierszyki krótkie długie. Te najpiękniejsze znajdziecie na ESKA.pl. Dzień Edukacji Narodowej, to również Dzień Nauczyciela. Co roku to święto obchodzone jest właśnie 14 października. To wyjątkowy i bardzo emocjonalny dzień, gdyż właśnie wtedy uczniowie mogą podziękować swoim nauczycielom i wychowawcom za trud, który wkładają od poniedziałku do piątku, aby przekazać im wiedzę i inne ważne wartości. Szkoła to poniekąd drugi dom, dlatego młodzież i najmłodsi, szybko przyzwyczajają się do swoich pedagogów. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w wielu placówkach odbywają się uroczystości, a także zabawy upamiętniające tę ważną datę. Ponadto uczniowie mogą również wyrazić swoją sympatię i szacunek, składając życzenia lub wręczając upominek swoim pedagogom.

Rola nauczyciela w szkole jest bardzo trudna i wie o tym każdy. To nie tylko przekazywanie wiedzy, ale również wychowywanie młodego pokolenia, a także wpajanie im przeróżnych wartości. To właśnie w placówkach młode osoby dorastają, nawiązują pierwsze przyjaźnie, rozwijają swoje pasje i zainteresowania. To właśnie tam mogą ukierunkować się, co chcą w życiu robić. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowaliśmy dla was najpiękniejsze życzenia i wierszyki. Na ich widok, nauczycielom od razu zrobi się wesoło!

Dzień Edukacji Narodowej 2021 - życzenia i wierszyki

___________________________________

Z okazji Dnia Nauczyciela życzymy takich myśli i marzeń,które dają się urzeczywistnić,pięknych i szlachetnych pomysłów,które podszeptuje serce,cierpliwości i wytrwałości,aby służba dzieciom- tym starszym i tym młodszym -zrodziła wiele szlachetnych owoców.

___________________________________

Życzymy Pani tak,jak nikt nie życzy:spełnienia wszystkich marzeń,zdrowia, szczęścia i słodyczy.I życzymy tak,jak życzy dobra wróżka,by spełniły się życzenia z samego końca Pani serduszka.

Wspaniałego Dnia Nauczyciela!

___________________________________

Bardzo dziękuję za wszelkie rady,instrukcje, słowa krytyki, pochwały.Dzięki Pani mogę być dumnaz własnych osiągnięć.

Z okazji Dnia Nauczyciela raz jeszcze wyrazy wdzięczności.

___________________________________

Naszej Pani dziś składamy serdeczne życzenia: zdrowia, szczęścia i radości,i marzeń spełnienia.Aby zawsze było słońce i uśmiech na twarzy. Aby wszystko się spełniło,o czym Pani marzy.

___________________________________

Rzekę pięknych kwiatów znamy,tulipanów, róż i bzów.Dla nauczycieli mamy,najpiękniejszy bukiet słów.

___________________________________

"Z rąk do rąk podajemy skromnej mądrości dar zwyczajny".Z okazji Dnia Nauczyciela składam serdeczne życzenia wielu sukcesów zawodowych, spełnienia obranego celu oraz tego, aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania.

___________________________________

Źródło: alekartki.pl, e-zyczenia.com

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!
Najnowsze