Twoja twarz brzmi znajomo 17: Adam Zdrójkowski jako Elvis Presley zachwycił widzów! Kto wygrał 4. odcinek?

i

Autor: materiały prasowe Telewizja Polsat Twoja twarz brzmi znajomo 17: Adam Zdrójkowski jako Elvis Presley zachwycił widzów! Kto wygrał 4. odcinek?

Twoja twarz brzmi znajomo 17: Adam Zdrójkowski jako Elvis Presley zachwycił widzów! Kto wygrał 4. odcinek?

2022-09-24 11:18

Zapomnijcie o Austinie Butlerze, teraz liczy się tylko Adam Zdrójkowski, którego występ w roli Elvisa Presleya zachwycił zarówno widzów, jak i jurorów. Jednak, czy zapewnił mu wygraną? Jakie metamorfozy zobaczyliśmy w 4. odcinku Twoja twarz brzmi znajomo 17?

Adam Zdrójkowski to najmłodszy uczestnik Twoja twarz brzmi znajomo 17, jednak to nie przeszkodziło mu w powaleniu wszystkich na kolana. Aktor przeszedł nie lada metamorfozę i wcielił się w samego króla rock'and'rolla - Elvisa Presleya. Czy występ godny Oscara zapewnił mu wygraną? Jakie jeszcze metamorfozy ujrzeliśmy? Konkurencja była olbrzymia, ale zwycięzca mógł być tylko jeden!

Twoja twarz brzmi znajomo 17 - metamorfozy z 4. odcinka

W 4. odcinku Twoja twarz brzmi znajomo 17 nastąpiła mała zmiana przy stole jurorskim - Lesław Żurek zastąpił nieobecnego Michała Wiśniewskiego i choć był to jego debiut w rzeczonej roli, zwycięzca 14. edycji poradził sobie znakomicie. 

W 4. odcinku 17. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo uczestnicy przeszli samych siebie. Spektakularnym metamorfozom poddało się ośmiu artystów i w programie zobaczyliśmy: Kasię Polewany w roli Duy Lipy w utworze Levitatnig, Michała Milowicza jako Alison Moyet w utworze Yazoo, Roberta Szpręgiela jako Barbaryę Streisand w "Women in love" (przyznajemy, że było to wyjątkowo trudne zadanie), Kasię Wilk jako Kasię Nosowską w utworze "Ja pas",  Kasię Ucherską, która zaprezentowała nam "Kamień z napisem Love" zespołu Enej, Ewę Błachnio w roli Miry Kubasińskiej i jej "Poszłabym za tobą", Janusza Radka jako Stevena Tylera w piosence "Cryin", oraz fenonemalnego Adama Zdrójkowskiego, który wykonał utwór "Hound dog" Elvisa Presleya. 

Twoja twarz brzmi znajomo 17 - kto wygrał 4. odcinek?

Zwycięzca mógł być tylko jeden i był nim oczywiście Adam Zdrójkowski jako Elvis Presley! Jego kreacja króla rock'and'rolla zachwyciła jurorów, którzy nie mogli uwierzyć własnym oczom i uszom. 

Na początku może nie uwierzyłem w wygląd, ale jak usłyszałem głos, to mnie przeniosło bliżej Elvisa. Kuba jest właśnie bardzo blisko pierwowzoru Presleya z jego młodych lat - skomentował Lesław Żurek.

Widzowie też byli zachwyceni, czego wyraz dali w komentarzach w social mediach. Czek na 10 tysięcy złotych Adam Zdrójkowski przekazał na rzecz Fundacji "Rozszczepowe marzenia".

Sonda
Kto wygra Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17?
Kasia Polewany jako Kate Bush w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo