Michał Wiśniewski / Twoja Twarz Brzmi Znajomo

i

Autor: AKPA

Michał Wiśniewski - dlaczego nie ma go w Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Co się stało?

2022-09-23 11:36

Michał Wiśniewski, chociaż w roli jurora radził sobie świetnie, nie pojawi się w najbliższym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Skąd taka decyzja? Dlaczego nie będzie Wiśniewskiego w TTBZ? Wiemy, kto zastąpi lidera zespołu Ich Troje.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo wprowadza nieoczekiwaną zmianę! W najbliższym odcinku, na fotelu jurora nie usiądzie Michał Wiśniewski. Lider zespołu Ich Troje od początku 17. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo, wraz z Małgorzatą Walewską, Katarzyną Skrzynecką oraz Robertem Janowskim wyłaniał zwycięzcę każdego odcinka. Jednak najbliższy odcinek to sporo zmian dla widzów, ale również w jury. Zobaczymy spektakularne metamorfozy i wyśmienite występy, jednak Michała Wiśniewskiego nie będzie w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Okazuje się, że zastąpi go jeden z byłych uczestników show!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17 - JURY i UCZESTNICY. Kto jest w Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Filip Gurłacz jako Harry Styles w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zaśpiewał megahit [WIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo bez Michała Wiśniewskiego

To, że lidera Ich Troje nie będzie w programie już wiemy. Wielu zastanawia się jednak, kto zastąpi Michała Wiśniewskiego w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jego miejsce zajmie Lesław Żurek, który był wcześniej uczestnikiem TTBZ! Aktor brał udział w czternastej edycji show, a jego występy i metamorfozy tak zachwyciły jurorów, że doszedł wtedy aż do finału, gdzie wcielił się w Zbigniewa Wodeckiego.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17 - kto wygrał odcinek 1? [WYNIKI]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - dlaczego nie ma Michała Wiśniewskiego?

Niestety nie podano oficjalnej informacji, dlaczego lider Ich Troje nie wziął udziału w nagraniach do najnowszego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jednak może to mieć związek z ważnym wydarzeniem, które odbyło się ostatnio w życiu Wiśniewskiego. Chodzi oczywiście o odnowienie przysięgi małżeńskiej wraz z Polą Wiśniewską.