Robert Szpręgiel - wiek, Mława, Twoja twarz brzmi znajomo, rodzina, śpiewak operowy, Facebook

2022-09-23 8:42
Robert Szpręgiel
Autor: AKPA Robert Szpręgiel - kim jest?

Robert Szpręgiel to polski artysta, który zdobył sławę na całym świecie. Jest cenionym śpiewakiem operowym. Nie jest jednak osobowością medialną, a więc wiele osób wciąż nie wie, kim jest Robert Szpręgiel. Postanowiliśmy zgromadzić najważniejsze informacje na jego temat w jednym miejscu.

Robert Szpręgiel to znany polski śpiewak operowy. Wiek, Mława, Twoja twarz brzmi znajomo, rodzina, śpiewak operowy, Facebook to informacje, których najczęściej internauci szukają na temat gwiazdy, która przez wiele lat kariery wystąpiła na najważniejszych scenach świata. Postanowiliśmy zapisać najważniejsze ciekawostki na temat Roberta Szpręgiela. Okazuje się, że artysta zaczynał swoją karierę w Teatrze Muzycznym Roma, a później występował między innymi w Niemczech, Hiszpanii, Szwajcarii i Japonii. Co jeszcze o nim wiemy?

ZOBACZ TAKŻE: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17 online i w TV. Kiedy i o której godzinie emisja? [PROGRAM]

Robert Szpręgiel - wiek

Robert Szpręgiel urodził się 18 maja 1974. W 2022 roku skończył 48 lat.

Danzel zwycięzcą 16. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"!

Robert Szpręgiel - Mława

Robert Szpręgiel pochodzi z Mławy. Tam chodził do szkoły oraz rozpoczynał naukę śpiewu oraz gry na akordeonie.

Robert Szpręgiel - Twoja twarz brzmi znajomo

Robert Szpręgiel został potwierdzony jako uczestnik 17. edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo. Spekuluje się, że może okazać się "czarnym koniem" sezonu.

Robert Szpręgiel - rodzina

O rodzinie Roberta Szpręgiela nie ma dużo informacji, ale wiadomo, że pochodzi z domu, w którym zawsze było dużo muzyki. O tym, że miłością do muzyki zaraził się od rodziny mówił kiedyś w wywiadzie dla lokalnej gazety z Mławy.

Robert Szpręgiel - śpiewak operowy

Po debiucie w Teatrze Muzycznym Roma Robert występował Warszawskiej Operze Kameralnej. Pracował tam 14 lat. Aktualnie można go zobaczyć i usłyszeć w Polskiej Operze Krakowskiej.

Robert Szpręgiel - Facebook

Robert Szpręgiel prowadzi profil na Facebooku. Znajdziecie go TUTAJ.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze