Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17 online i w TV. Kiedy i o której godzinie emisja? [PROGRAM]

2022-08-30 13:36 Leon Pietrzak
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17
Autor: Materiały prasowe

Twoja Twarz Brzmi Znajomo nadchodzi! To już 17. edycja programu, który od dawna gromadzi tysiące widzów przed ekranami telewizorów. Wysokich nagród, znanych hitów i gwiazd na pewno nie zabraknie. Znamy już wszystkie szczegóły na temat emisji kolejnej odsłony oraz przedstawiamy wszystkich uczestników!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17 - kiedy i o której godzinie oglądać? Kolejna edycja popularnego show przyniesie sporo emocji. Zarówno w tym roku każdy odcinek wyłoni jednego zwycięzcę, który zgarnie 10 tyś. złotych na wybrany cel charytatywny. Treningi wokalne niezmiennie prowadzić będzie niezastąpiona trenerka wokalna Agnieszka Hekiert. Natomiast Krzysztof „Kris” Adamski będzie odpowiedzialny za treningi taneczne, często trudnych i wymagających choreografii. W kolejnej odsłonie TTBZ będzie 8 uczestników, który zawalczą o Złotą Twarz i czek na 100 tyś. złotych. Kto dokładnie wystąpi i wyśpiewa sobie zwycięstwo? Kiedy i gdzie oglądać program? Odpowiadamy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Powstanie film o Magdzie Gessler! Kto wcieli się w postać słynnej restauratorki?

Doda wyrzuciła konspekt płyty do kosza! Wszystko przez media

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17 - uczestnicy, jurorzy, prowadzący

W nadchodzącej edycji swoje zdolności wokalne zaprezentują Kasia Wilk, Ewa Błachnio, Katarzyna Ucherska i Katarzyna Polewany oraz Michał Milowicz, Janusz Radek, Kuba Zdrójkowski i Robert Szpręgiel. Oprócz fenomenalnej ósemki Gwiazd w programie zobaczymy także Roberta Janowskiego, zwycięzcę 15.edycji show! W 17. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” będzie pełnił rolę jurora, by razem z Katarzyną Skrzynecką, Małgorzatą Walewską oraz Michałem Wiśniewskim oceniać występy nowych uczestników! Program poprowadzą oczywiście – Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor.

Sonda
Kto wygra Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17 - kiedy oglądać? [TRANSMISJA]

W tym sezonie możemy liczyć na wielkie emocje, nieoczekiwane metamorfozy i oczywiście największe hity, znanych i lubianych Artystów w nowych aranżacjach. Siedemnasta edycja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo będzie emitowana od 2 września, w każdy piątek o 20:00 na Polsacie. Show można również oglądać w internecie na platformie stacji, a większość występów zostanie opublikowana na oficjalnym profilu YouTube.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE