Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17 - JURY i UCZESTNICY. Kto jest w Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

i

Autor: POLSAT Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17 - JURY i UCZESTNICY. Kto jest w Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17 - JURY i UCZESTNICY. Kto jest w Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

2022-08-31 14:27

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17 i znów będą wielkie emocje, nieoczekiwane metamorfozy i oczywiście największe hity, znanych i lubianych artystów w nowych aranżacjach. Kto jest jurorem w TTBZ 2022? Jak wygląda skład uczestników? Poznajcie najważniejsze szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17 - jury
  2. Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17 - uczestnicy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17 - jury i uczestnicy wzbudzają największą ciekawość. Niezwykła i barwna ósemka bohaterów zawalczy o Złotą Twarz oraz czek na 100 tysięcy złotych, który zostanie przekazany na wybrany cel charytatywny. Treningi wokalne niezmiennie prowadzić będzie niezastąpiona trenerka wokalna Agnieszka Hekiert. Natomiast Krzysztof Kris Adamski będzie odpowiedzialny za treningi taneczne, często trudnych i wymagających choreografii. Każdy odcinek wygrywa jeden uczestnik. Nagrodą niezmiennie jest  czek na 10 tysięcy złotych, który zwycięzca przeznacza na cel charytatywny. Program poprowadzą oczywiście, Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor.

Maneskin w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8.10.2021! Chris Cugowski oczarował Gromeego!

Gromee wszedł na stół i porwał publiczność Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17 - jury

Oprócz fenomenalnej ósemki Gwiazd w programie zobaczymy Roberta Janowskiego, zwycięzcę 15.edycji show! W 17. edycji show Twoja Twarz Brzmi Znajomo będzie pełnił rolę jurora, by razem z Katarzyną Skrzynecką, Małgorzatą Walewską oraz Michałem Wiśniewskim oceniać występy nowych uczestników!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17 - uczestnicy

W nadchodzącej edycji swoje zdolności wokalne zaprezentują: autorka tekstów, kompozytorka, producentka, a przede wszystkim jedna z najlepszych polskich wokalistek, Kasia Wilk. Ewa Błachnio, aktorka kabaretowa oraz teatralna. Znana widzom Polsatu z cyklu Kabaret na żywo. Katarzyna Ucherska, aktorka, która na stałe związana jest z Teatrem Ateneum w Warszawie. Na szklanym ekranie można ją zobaczyć w serialu Tatuśkowie oraz Dziewczyny ze Lwowa, od którego na dobre rozpoczęła się jej kariera. Ostatnią uczestniczką jest energetyczna bomba i świeżo upieczona aktorka Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie, Katarzyna Polewany.

Zarobki na YouTube 2022 - ile się zarabia? OGROMNE pieniądze za filmy na YouTube! [KWOTA]

Panów reprezentować będą: aktor telewizyjny, teatralny, musicalowy, filmowy, producent, reżyser, piosenkarz oraz biznesmen, człowiek orkiestra, Michał Milowicz. Janusz Radek, wokalista i aktor, mistrz wyjątkowych interpretacji. Wydał 9 płyt z czego trzy pokryły się złotem. Na swoim koncie ma współpracę z takimi Artystami jak: Zbigniew Preisner, Leszek Możdżer czy Piotr Rubik. Kuba Zdrójkowski, aktor młodego pokolenia od lat rozwijający swoje umiejętności aktorskie i sportowe. To serialowy brat, uczestnika 16.edycji show Patryka Cebulskiego w serialu Kowalscy kontra Kowalscy oraz uczestnik programu dla prawdziwych herosów 5 i 6 edycji Ninja Warrior Polska. Ostatnim śmiałkiem jest Robert Szpręgiel, śpiewak operowy, absolwent Gdańskiej Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki. Pracował w Teatrze Roma w Warszawie występując m.in. w Orfeusz w piekle czy Piotruś Pan. Po kilku latach wrócił do śpiewu klasycznego w Warszawskiej Operze Kameralnej, w której występował w dziełach Mozarta, Moniuszki czy Verdiego.

Sonda
Kto wygra Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17?