Michał Milowicz - żona, dzieci, filmy, wiek, partnerka, zarobki. Kim jest polski Elvis?

i

Autor: AKPA Michał Milowicz - żona, dzieci, filmy, wiek, partnerka, zarobki. Kim jest polski Elvis?

Michał Milowicz - żona, dzieci, filmy, wiek, partnerka, zarobki. Kim jest polski Elvis?

2022-12-09 9:10

Michał Milowicz jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów w naszym kraju. Ma na koncie role filmowe, serialowe, jak i teatralne. Swoją karierę rozpoczął w latach 90., jednak popularność zyskał dopiero na początku lat dwutysięcznych. Ma również w swoim dorobku kilka utworów, o których było dość głośno. Kim jest Michał Milowicz? Co trzeba o nim wiedzieć? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Michał Milowicz - kim jest?
  2. Michał Milowicz - żona
  3. Michał Milowicz - dzieci
  4. Michał Milowicz - filmy
  5. Michał Milowicz - wiek
  6. Michał Milowicz - partnerka
  7. Michał Milowicz - zarobki
  8. Michał Milowicz - wykształcenie
  9. Michał Milowicz - piosenki

Michał Milowicz - żona, dzieci, filmy, wiek, partnerka, zarobki, to najczęściej pojawiające się słowa po wpisaniu nazwiska aktora w wyszukiwarkę. Internauci zastanawiają się także, jakie wykształcenie ma Michał Milowicz, a także jakie piosenki na koncie. Młodsza widownia może nie wiedzieć, ogólnie kim jest polski Elvis. Samo nazwanie artysty polskim Elvisem Presleyem nie wzięło się z niczego. Milowicz w przeszłości wspominał, że będąc dzieckiem razem z mamą śpiewał piosenki króla rock and rolla. Tańczył, wymyślał choreografię, a gdy dorósł występował metaforycznie wchodząc w skórę legendy muzyki.

Michał Milowicz - kim jest?

Michał Milowicz jest aktorem znanym z ról w takich filmach, jak Chłopaki Nie Płaczą, czy chociażby Killerów 2-óch. W 1991 roku zadebiutował na profesjonalnej scenie Teatru Studio Buffo. Właśnie wtedy zyskał przydomek polski Elvis Presley i następca Johna Travolty. Uczestniczył w programach rozrywkowych: Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami i Gwiazdy tańczą na lodzie. Wystąpił także w teledysku Maty do piosenki Kiss cam (podryw roku), w którym towarzyszyła mu Young Leosia.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17 - JURY i UCZESTNICY. Kto jest w Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

FIT KALENDARZ ADWENTOWY, ŚWIĘTA POLAKÓW, ODJECHANE PREZENTY I PRZEPIS NA RAPOWY HIT | ESKA XD #063

Michał Milowicz - żona

Kim jest żona Michała Milowicza? Takie pytanie zadają osoby, które interesują się życiem prywatnym znanego aktora. Artysta rzadko kiedy ujawnia kulisy swojego życia. Nie ma żony, ale jak zdradził na łamach tygodnika Rewia nie poszukuje miłości życia, ponieważ już ją znalazł: - Nie randkuję, ponieważ... jestem w związku. Zdradził też, że marzy o tym, by mieć dzieci.

Michał Milowicz - dzieci

Michał Milowicz nie ma dzieci. Przynajmniej nigdy nie ujawnił tej informacji publicznie ani też nikt nie doszukiwał się szczegółów życia prywatnego tego aktora.

Michał Milowicz - filmy

Michał Milowicz wywodzi się z artystycznej rodziny. Jego ojciec, Jerzy był dziennikarzem, krytykiem filmowym i filologiem polskim, prababcia plastyczką, a pradziadek kompozytorem. Co więcej babcia aktora była dziennikarką. Milowicz w 1991 roku porzucił studia i pierwszy raz stanął na deskach teatru. W Teatrze Dramatycznym grał w musicalu Metro. Aż przez sześć lat sprawdzał się jako Elvis Presley w spektaklu Elvis. W 1995 roku zadebiutował w filmie. Zagrał rolę policjanta w produkcji Młode Wilki. Do najpopularniejszych ról należy zaliczyć także tą w filmie Killerów 2-óch jako Radosław Młody Wilk i Chłopaki nie płaczą, gdzie wcielił się w rolę Bolca. 

Michał Milowicz - wiek

Michał Jerzy Milowicz urodził się 16 września 1970 roku w Warszawie. Oznacza to, że w 2022 roku obchodził 52. urodziny.

Kuba Zdrójkowski - wiek, wzrost, brat, Gumball, filmy, seriale, Barwy Szczęścia, Ninja Warrior

Michał Milowicz - partnerka

Partnerka Michała Milowicza wzbudza duże zainteresowanie internautów. Słusznie, ale aktor dba o swoją prywatność i nigdy nie ujawniał informacji na jej temat.

Michał Milowicz - zarobki

Ile zarabia Michał Milowicz? Aktor może liczyć na kontrakty reklamowe w telewizji. Jest uczestnikiem 17. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo, jednak dokładne zapisy umowy są tajemnicą. Przez 11 lat prowadził w Warszawie między innymi klub muzyczny Maska.

Michał Milowicz - wykształcenie

Michał Milowicz studiował na Akademii Wychowania Fizycznego. Porzucił studia i w 1991 rozpoczął pracę sceniczną w Teatrze Dramatycznym

Michał Milowicz - piosenki

Jakie piosenki ma na koncie Michał Milowicz? W czerwcu 2003 wydał debiutancki album pt. Teraz wiesz, który promowany był utworem Wszyscy na scenę. W 2006 piosenka Polska, Polska Ole!, wykonywana przez Milowicza i zespół Fiesta Loca, została wybrana Hitem na Mundial. Towarzyszyła kibicom podczas Mistrzostw Świata FIFI Wild Cup.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17 - JURY i UCZESTNICY. Kto jest w Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Sonda
Jaki jest twój ulubiony film z Michałem Milowiczem?