TEAM X

i

Autor: screeny z: YouTube/TEAM X

Trasa koncertowa TEAM X - 7 TOUR. Gdzie i kiedy wystąpią? [MIASTA, DATY, BILETY, PIOSENKI]

2021-08-30 16:01

Team X rusza w swoją pierwszą trasę koncertową, na której nie zabraknie ich hitów z YouTuba! Jakie miasta odwiedzą? Ile kosztują bilety i gdzie można je kupić? Wszystkie najważniejsze informacje na temat trasy koncertowej Teamu X - 7 Tour, znajdziecie w tym artykule. Będzie się działo!

Trasa koncertowa TEAM X - 7 TOUR. Gdzie i kiedy wystąpią youtuberzy? Nad tą kwestią zastanawia się w ostatnim czasie sporo osób. Team X to internetowi twórcy, którzy swoim projektem dostarczają rozrywkę widzom na YouTube. Ich materiały z uwagą śledzi miliony osób, które są również ich największymi i najwierniejszymi fanami. Przypomnijmy, że w skład Teamu X wchodzą: Natsu - Natalia Karczmarczyk, Monia - Monika Kociołek, Julia Żugaj, Patrycja Mołczanow, Czaro - Cezary Nykiel, Sheo - Marcin Ejsmont, Piechu - Karol Pieszko oraz Lexiu - Krzysztof Lekstan. W ostatnim czasie youtuberzy postanowili nieco rozwinąć swoją działalność. Wciąż nagrywają zabawne materiały, ale również postanowili podbić branżę muzyczną! Na ich koncie zgromadziło się wiele hitów wraz z barwnymi teledyskami, które cały czas są na językach dosłownie wszystkich.

Teraz Team X rusza w swoją pierwszą trasę koncertową i z pewnością zaśpiewają swojej publiczności numery takie jak: Siedem, Palmy i Drineczki, Adios, All in, Habibi, Polo gang, Jedna noc, Moja miła, Przy Tobie i nie tylko! Gdzie i kiedy odbywają się koncerty Teamu X podczas trasy 7 Tour? Po ile są bilety i gdzie można je kupić? Niektóre kwoty wejściówek zaskakują!

Pierwszy wywiad Natsu po wygranej na High League: Nie słyszałam narożnika
Sonda
Wybierzesz się na koncert Team X?

Trasa koncertowa TEAM X - 7 TOUR [DATY, MIASTA]

Kiedy i gdzie wystąpi Team X podczas swojej trasy koncertowej? Internetowi twórcy zagrają aż siedem koncertów w siedmiu polskich miastach! Ich trasa 7 Tour będzie trwać od poniedziałku 30 sierpnia do niedzieli 5 września. Harmonogram wygląda następująco:

  • 30.08 - Kraków, Klub Studio
  • 31.08 - Wrocław, Centrum Koncertowe A2
  • 01.09 - Poznań, B17
  • 2.09 - Gdańsk, Galeria Metropolia (Poziom -1)
  • 3.09 - Katowice, P23
  • 4.09 - Warszawa, Progresja
  • 5.09 - Szczecin, Kosmos

Trasa koncertowa TEAM X - 7 TOUR [BILETY]

Trasa koncertowa 7 Tour zawita do siedmiu polskich miast: Krakowa, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Katowic, Warszawy i Szczecina. Bilety na imprezy są dostępne w sprzedaży na stronie eBilet.pl natomiast ich ceny wahają się od 49,90 złotych do 79,90 złotych. Istnieje również opcja zakupienia droższego biletu typu M&G. Bilet ten pozwala na wcześniejsze wejście na koncert, spotkanie i zrobienie sobie zdjęcia z wybranym członkiem Teamu X, a także otrzymanie upominku niespodzianki. Cena takiej wejściówki to 149 złotych. Jeśli jednak ktoś miałby ochotę zrobić sobie zdjęcie ze wszystkimi youtuberami, może wykupić pakiet TEAM X VIP, który kosztuje 999 złotych.