Kayah

i

Autor: Piotr Matusewicz/East News

Top of The Top Festival 2021 - BILETY. Gdzie i po ile kupić wejściówki na koncerty?

2021-08-03 11:10

Top of The Top Festival 2021 zbliża się wielkimi krokami. Podczas trzydniowej imprezy na scenie pojawią się najpopularniejsi artyści z branży muzycznej, dlatego nie można tego przegapić. Transmisja jak zawsze będzie dostępna w telewizji, jednak będzie można również pobawić się pod sceną w Sopocie. Gdzie i po ile kupić BILETY na Top of The Top Festival 2021? Jaka jest ich cena?

Top of The Top Festival 2021 już w sierpniu! Tego lata do Opery Leśnej w Sopocie zawita jedno z popularniejszych i głośnych wydarzeń muzycznych w naszym kraju. Festiwal potrwa aż trzy dni, podczas których będzie się działo! Na scenie nie zabraknie największych gwiazd z branży muzycznej, które swoimi hitami rozgrzeją atmosferę pod sceną i telewizorami, ponieważ transmisję z 3-dniowej imprezy będzie można obejrzeć za pośrednictwem stacji TVN. Pierwszego dnia Festiwalu odbędą się dwa koncerty - #FOREVER YOUNG i #I LOVE SOPOT. Drugi dnia natomiast odbędzie się koncert #I DANCE IN OPERA LEŚNA, podczas którego zabrzmią zabrzmią największe taneczne hity, które podczas barwnej, 60-letniej historii sopockich festiwali, zdobywały serca kilku pokoleń słuchaczy. Oprócz tego drugiego dnia muzycznej imprezy odbędzie się #TOP OF THE TOP CHALLENGE, a o Bursztynowego Słowika zawalczą polscy artyści - Roksana Węgiel, Viki Gabor, Grzegorz Hyży, Dawid Kwiatkowski i Arek Kłusowski. Zwieńczeniem imprezy będzie odbywający się 19 sierpnia koncert #NASZE 20-LECIE, podczas którego wystąpią znane nazwiska z branży.

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz

Top of The Top Festival 2021 - BILETY

Top of The Top Festival to trzy dni gorącej zabawy, która odbędzie się w dniach 17-19 sierpnia 2021 roku. Gdzie i po ile kupić wejściówki na Top of The Top Festival 2021? BILETY są dostępne na stronie ebilet.pl i zaczynają się od 95 zł w strefie ósmej, natomiast te najbliżej sceny kosztują w granicach od 455 zł do 800zł w górę.

Jak naprawdę nazywa się Sanah, Wersow, Mery Spolsky i nie tylko?

Pytanie 1 z 10
Jak naprawdę nazywa się Sanah?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE